Як підняти тИЦ до 10?

4

Сьогодні ми розповімо вам про те, як можна підняти тіц сайту до 10 швидко і без особливих проблем. У статті ми торкнемося тільки найбільш актуальних прикладів, за допомогою яких багато блогери та власники сайтів зуміли підняти тИЦ своїх сайтів до 10 (і навіть більше) за досить короткий проміжок часу. На даний момент інформація є актуальною, тому поспішайте нею скористатися, інакше завтра вже може бути пізно! Спершу давайте розберемося, якими методами тіц сайту не можна підняти (для новачків ця інформація буде дуже цінною та корисною):

  • Декількома зовнішніми посиланнями, які посилаються лише з одного сайту (навіть якщо він має тисячі пунктів тематичного індексу цитування);
  • Внутрішніми посиланнями (вони використовуються виключно для оптимізації сайту і його просування в пошукових системах Яндекс і Google);
  • З сайтів, які мають показник тематичного індексу цитування рівного нулю (цей момент вельми спірне, так як потрібно враховувати загальна кількість ссылающих сайтів на кожен з донорів, траст сайту, вік, історію зміни тіц, проте новачкам краще брати орієнтир на сайти з показниками тіц більше 10).

Виходячи з цього, з’являється таке питання, де ж тоді потрібно залишати свої посилання, щоб отримати хоча б 10 тіц? Розберемося далі!

+ 10 тИЦ

Де залишати посилання на свій сайт, щоб збільшити тИЦ до 10?

Відповідь досить проста. Скрізь, де є можливість залишити свої посилання! При поставленні бажано ставити посилання на різні сторінки вашого сайту, щоб посилальна маса була більш природною, і рівномірно розподілявся вагу. Також новачкам необхідно враховувати той факт, що чим більше у зовнішнього ресурсу показник тіц, тим більше цей ресурс зможе передати вашому сайту посилального ваги. Тому сконцентруйтеся не на кількості зовнішніх ресурсів, а на їх якості. Якість завжди краще кількості, і це дійсно перевірено багаторічним досвідом.

  • Тіц до 10 можна підняти трастовими сайтами. В Інтернеті вже повно списків трастових сайтів, вони являють собою файли excel, де зібрані сайти і вказані сторінки, де можна проставити лінк, як правило, це профілі на великих порталах, дошки оголошень, прес-релізи, безкоштовні каталоги статей, соціальні мережі, каталоги сайтів тощо. Ви можете знайти, як безкоштовні, так і платні списки трастових сайтів. Однак від безкоштовних баз трастових сайтів толку мало буде, так як в мережі «халявшиков» повно, тому їх використовують тисячі людей, а значить ці сайти вже давно стали «заспамленными». BlogWork.RU рекомендує придбати хорошу базу і проганяти свої сайти або взагалі замовити прогін чужими руками, головне звертайте увагу на відгуки. Якщо попадеться нова і цілком якісна база, то є шанс підняти тематичний індекс цитування до 40-50 пунктів, однак таке зустрічається досить рідко і подібні прогони дають всього лише 10 тіц.
  • Підняти тИЦ можна за допомогою сервісів. Сьогодні можна зустріти в Інтернеті масу сервісів (не будемо називати імен, щоб не робити безкоштовну рекламу), які пропонують за досить низьку суму (до 10-20 доларів) підняти Ваш тіц з гарантією. Знову ж таки, тут треба наводити довідки на той чи інший сервіс, щоб не потрапити в халепу. Якщо сума невелика, то не варто ставитися до такого прогону серйозно, і краще паралельно зайнятися трастовим сайтами.
  • Підняти тИЦ з допомогою Sape, GGL, Miralinks та іншими біржами. Для тих, хто не знає Sape, GoGetLinks, Miralinks — це біржі посилань, де можна придбати зовнішні посилання за гроші. Завдяки цим сервісів можна підняти тИЦ до того пункту, до якого тільки захочете. Однак таке задоволення природно Вам обійдеться в кругленьку суму, причому в Sape взагалі доведеться платити постійно (щомісяця) абонентську плату за розміщення посилання. У тому ж GGL оплата буде одноразова, але вона по сумі буде в 10 разів більше, ніж закуплені тимчасові посилання на біржі Sape. Тут вибір тільки за вами. Даний метод зручний для тих, у кого є гроші, але немає часу або навичок підняття тіц. Крім того, даний спосіб захоплення індексу цитування забезпечує більш надійний підйом і без будь-яких санкцій пошукових систем (за неякісну посилальну масу, пошукові системи Яндекс і Google останнім часом стали накладати різноманітні фільтри, аж до повного виключення сайту з видачі, що призведе до повного краху всієї роботи).

Поднятие тИЦ

Під кінець статті ми б хотіли зробити два міні-висновки: по-перше, якщо проставляєте посилання своїми руками, будьте перебірливими у своїх діях, щоб не вийшло зворотної реакції (зменшення довіри до сайту з боку ПС). По-друге, купуючи посилання або замовляючи прогін, будьте обережні і перевіряйте, кому і за що віддаєте гроші, адже, швидше за все, повернути їх вже не вийде незалежно від отриманого результату! Удачі!