Як почати свій бізнес в інтернеті з нуля

5

Багато молоді люди йдуть в інтернет-індустрію в надії, що тут побудувати свій бізнес, однак далеко не всі вони розуміють, основи цього бізнесу, його особливостей і важливих моментів. Сьогодні у цій статті я поділюся з Вами своїм розумінням того, як слід починати свій бізнес в Інтернеті з нуля.

Поради буду давати з особистого досвіду, так як за багато років зробив чимало помилок, які тепер розумію, як можна було виправити. Почати, мабуть, потрібно з розуміння того, що Ви хочете створити БІЗНЕС, а не просто знайти підробіток в мережі. Справа в тому, що якщо Ви прийшли сюди лише для того, щоб заробити по швиденькому грошенят – Вам краще йти в копірайтинг, рерайтинг, створення сателітів тощо. До серйозного бізнесу так не можна ставитися.

Деньги из Интернета

12 правильних порад, як почати свій бізнес в Інтернеті

 • Визначте для себе нішу, яка Вам цікава: створення сайтів, просування, розробка проектів і т. д. Я рекомендую новачкові з мінімум знань і грошей зупинити свій вибір на розробці своїх інтернет-проектів, тобто створювати корисні та цікаві сайти.
 • Відкиньте ідею заробити на копірайтингу та після створювати свої сайти з готовим бюджетом. Ви тільки просто витратите свій час. Хороший копірайтер – це досвідчений копірайтер, якщо ж у Вас не буде досвіду – Ви будете писати дуже повільно, і, отже, отримувати мало. У підсумку, залишитеся з копійками і витраченим часом.
 • Якщо абсолютно немає грошей на статті та посилання, звичайно ж, доведеться писати самому, проте сильно не затягуйте з цим. Пам’ятайте, що Ви збираєтеся стати бізнесменом, який керує виключно своєю справою, а всі рутинні завдання (написання статей, закупівля посилань і т. п. – лежить виключно на інших людей). Прагніть до того, щоб всі свої повноваження делегувати.
 • Для популяризації свого ресурсу, потрібна зовнішня оптимізація, або просто кажучи, закупівля посилань. Перші зворотні посилання можна отримувати безкоштовно – обмінюючись статтями з тематичними сайтами.
 • Створюйте свій бізнес на перспективу, а не на 1-2 роки. Тому не слід орієнтуватися на заробіток з продажу посилань. Дохід повинен бути виключно пасивним (не вимагає від Вас яких-небудь дій) і легальним (тут Вам допоможе контекстна реклама від Google і Яндекс).
 • Не використовуйте чорні методи просування сайту! Швидше за все, Ви будете шукати інформацію про те, як можна розкрутити свій сайт безкоштовно, і вже точно Вам потраплять на очі поради про те, що можна скористатися каталогами, профілями, спамом по чужих блогах і т. п. Пам’ятайте, що цим методам Вам не по дорозі! Ви ж не для того, що так довго будували свій бізнес, щоб за 1 АПдейт видачі все втратити.
 • Створюючи проект, орієнтуйтеся виключно на якість написаних статей і формі подачі інформації. Не бійтеся статті переписувати/дописувати час від часу, так як будь-яка інформація з часом втрачає свою актуальність. Чим більше Ваш сайт корисного і унікального привнесе в Інтернет, тим швидше Ви отримаєте грошову віддачу.
 • Не лінуйтеся! Великою проблемою всіх бізнесменів-початківців з нуля, є лінь. На дуже багато вони можуть закривати очі, багато упускати, переконуючи себе в тому, що дана інформація не важлива і т. д. Лінь буде Вас гальмувати, тому боріться з нею всіма силами!
 • Знайдіть собі мотивацію. Будь-який інтернет-проект не стартує з перших днів або місяців свого життя, якщо Ви тільки не вклали велику суму грошей у рекламу (більше 3-4 тис. доларів). Тому Вам доведеться бути терплячим і працювати не для сьогоднішніх результатів, а для вигоди, яка буде потім. Дуже часто буває така картина: людина працює над проектом півроку або рік, але сайт не набирає популярності, власник вже було збирається опустити руки, як відвідуваність сайту настільки сильно вистрілює, що здається це фантастикою. Тому якщо Ви хочете побачити цей «постріл», Вам потрібно активно працювати. Знайдіть мотивацію (причину) заради, якої Ви будете працювати вдень і вночі над своїм проектом.
 • Якщо Ви хочете почати свій бізнес в Інтернеті з нуля, Ви повинні бути на 100% впевнені у своєму проекті. Ви повинні вірити в його успіх! Тільки в такому випадку будете знаходити геніальні ідеї для сайту, які згодом виявляться вирішальними!
 • Знайдіть собі приклад для наслідування. Впродовж створення інтернет-проекту у Вас буде постійно виникати масу питань. Відповіді на них краще знаходити не на блогах і форумах, а у конкурентів з пошукової видачі. Наприклад, Ви не знаєте, чи варто Вам додавати на сайт фотогалерею, зайдіть на успішні сайти конкурентів і подивіться відповідь. Якщо у них є, і вона користується попитом і Вам слід подібне зробити.
 • Знайдіть собі суперника. Ну і остання порада! Щоб не кинути свій проект на половині шляху, влаштуйте змагання зі своїм другом. Почніть створювати сайти одночасно, і подивіться, хто з Вас стане кращим. Особливо ця порада буде корисною азартним людям!
 • Деньги и мышка

  Ну ось, тепер Ви і самі бачите, що почати свій бізнес в Інтернеті навіть з нуля цілком реально, головне вірити в себе, в свої сили і не забувати вдосконалюватися! Також рекомендуємо прочитати статтю про те, як відкрити інтернет магазин з нуля.