Як почати вести свій блог

4

Ця стаття призначена для тих наших читачів, які тільки планують відкрити свій блог або нещодавно відкрили його і хочуть завоювати популярність у своїй ніші. Сьогодні ми б хотіли дати свої рекомендації з ведення блогу. Зокрема, ми будемо говорити про виборі теми для блогу, написання текстів, про правильному просуванні свого Інтернет-проекту в пошукових системах і в соціальних мережах.

Отже, BlogWork.RU дає наступні рекомендації щодо ведення блогу (див. також — що таке блог).

3 простих правила, як почати вести блог в Інтернеті

1) Оберіть цікаву для вас тематику блогу, а також ту тематику, в якій ви розбираєтеся

Якщо ви ще визначаєтеся з тематикою майбутнього блогу, то рекомендую вибирати тільки ту тематику, яка вам цікава. Також важливо, щоб вона була вам не тільки цікава, але в ній чудово орієнтувалися. Причому бажано, щоб ви розбиралися в цій ніші краще, ніж більшість інших блогерів і володіли якимись унікальними знаннями, якими готові поділитися зі своїми майбутніми читачами.

План по ведению блога

2) Пишіть унікальні статті, а також публікуйте їх регулярно (з певною періодичністю)

Кожна ваша стаття повинна бути унікальною не тільки з точки зору пошукових систем, але і з точки зору читачів (тобто давайте в ній не просто пересічні поради, але і рекомендації з особистого досвіду), а також стаття повинна бути якомога більшою за розміром. Все це потрібно робити тому, що пошукові системи люблять тільки унікальні авторські тексти. Але навіщо писати статті як можна більшого розміру? – запитаєте ви. Ми відповімо: великий обсяг дозволяє розкрити тему повністю і вийти в ТОП по численним низькочастотних запитах. Крім усього цього, ви повинні публікувати свої матеріали з певною періодичністю, наприклад 3-4 статті в тиждень (якщо можете частіше – пишіть частіше). По-перше, періодичність подобатися пошуковим системам («быстробот» буде оперативно додавати їх в індекс, і давати вже деякі позиції, отже, буде з’являтися і трафік). По-друге, це сподобатися вашим читачам, які будуть знати, що у вас постійно з’являються нові, цікаві публікації по конкретній темі, і для того щоб не пропустити їх – будуть підписуватися на вас і додавати в закладки.

Контент - главная составляющая сайта

3) Розкручуйте і просувайте свій блог поступово і постійно

Після того як ви заповните свій блог 20-30 статтями, ви можете починати його розкручування і просування, але не слід поспішати і купувати тисячі зовнішніх посилань. Кращим способом розкрутки та просування нового блогу стануть природні посилання в сукупності з постійними невеликими закупівлями зовнішніх вічних посилань. Ми радимо купувати по 10-20 зовнішніх посилань в 1-2 тижні, причому купувати потрібно з тематичних сайтів і блогів. Діючи таким способом, ви гарантуєте відмінне просування свого блогу в мережі і його популярність.

У наступній статті ми розповімо про те, як можна заробити на блозі.

Удачі!