Як проіндексувати сайт в пошукових системах

4

Якщо ви хочете заробляти на сайтах, потрібно навчитися створювати сайти, що відповідають вимогам пошукових систем або успішно їх порушують. Не думаю, що хтось поділиться з вами досвідом, як обдурити пошукові системи, а ось про те, як створювати нормальні сайти, я буду писати в блозі. Хоча, зовсім не важливо — гарний у вас сайт або поганий, білий або сірий. Щоб хоч щось заробити з нього, треба проіндексувати його в пошукових системах.

Зі списку пошукових систем, веб-майстрам, які працюють в рунеті, особливо цікаві Гугл і Яндекс. Яндекс все ж важливіше. Якщо сайт не буде проіндексований Яндексом, про продаж посилань можна забути. Та й трафіку в Яндексі більше, ніж в Гуглі. Тому проіндексувати сайт в Яндексі – найбільш пріоритетне завдання для веб-майстра.

З досвіду скажу, якщо сайт Яндекс проіндексував, то й Гугл проіндексує. Тому що у Яндекса вимоги до сайтів жорсткіше, і якщо його взяли в індекс, то і в Гугл сайт, швидше за все, потрапить (або вже давно потрапив).

Як швидко проіндексувати сайт в Яндексі і Гуглі?

Створивши сайт, можна просто сидіти і чекати, коли пошукові роботи прийдуть на сайт і що-небудь візьмуть в індекс. Чекати цього пришестя можна від декількох годин до нескінченності. Тому я раджу не чекати, а діяти. Діяти – означає бути :)

Для швидкої індексації сайту в пошукових системах є кілька маніпуляцій:
1. Найдавніший і банальний спосіб для швидкого індексування – це додати сайт до аддурілкі ПС.

2. Перш ніж додавати сайт в аддурілкі, раджу привести його в порядок і створити сприятливі умови для роботів. Створіть xml карту сайту і правильний файл robots.txt.

3. Додайте сайт webmaster.yandex.ru і google.com/webmasters/tools і завантажте xml карту сайту.

4. Найефективніший спосіб швидко проіндексувати сайт в пошукових системах – це проставити посилання з інших сайтів на ваш. Чим якісніше будуть сайти-донори, тим більше шанс, що сайт швидко проиндексится.

Де можна взяти посилань?
Місць насправді дуже багато. Хтось шукає безкоштовні посилання з профілів, форумів, каталогів і rss-агрегаторів, хтось змінюється посиланнями або просить друзів проставити посилання, хтось налаштовує кросспостінг, проганяє сайт по закладках і т. д..

Кажуть, що досить добре допомагають у індексації посилання з твіттера. Багато розміщують анонс поста з посиланням саме для того, щоб запросити робота на свій сайт.

Хтось не париться і купує посилання. Особисто я для молодих непроиндексированных сайтів купую вічні посилання в ГГЛ. Беру пару посилань з дорогих, трастових сайтів. Спеціально вибираю такі сайти, на яких контент оновлюється щодня і хороша відвідуваність. Роботи просто живуть на таких сайтах. І якщо ми проставимо своє посилання вони підуть за нею. Ну і кілька штук купую з простеньких, але не запаскуджених сайтів.

Також, щоб швидко проіндексувати сайт, можна купити трохи посилань в Сапі або іншої подібної біржі. Після індексації – посилання можна зняти. Але я таке не практикую, хоча думаю, нічого поганого в цьому немає – головне, щоб посилань було не багато.

Порада: не варто молодий непроиндексированный сайт реєструвати в купі каталогів або спамити по блогах і форумах. Отримавши на свій сайт багато неякісних беків, ви тільки нашкодите сайту.

Ніхто не дає гарантію, що після всіх цих маніпуляцій сайт проиндексируется. Якщо сайт вперто і довго не індексується, значить проблема в контенті, або в доменному імені. Часто буває, що сайт не индексится з-за того, що у домена сіра або чорна історія життя в ПС. Якщо ви зарегисрируете домен, на якому зовсім недавно був дорвей, то чекати індексації вам доведеться дуже довго.

Якщо ви виявили проблему з доменом або проблем немає, але сайт довго не індексується, то пишіть питання через Я. Вебмастер на підтримку. Там вам, може бути, щось підкажуть. :)

Ага, і не втрачайте час. Замість того, щоб пасивно чекати індексації в пошукових системах, краще робіть ще один сайт або вивчайте чого-небудь. Всім успіхів!