Як розкрутити блог на максимум

4

Сучасний блог в Інтернеті – це вже не просто місце для вираження своїх думок, ідей та емоцій. Для багатьох блог став справжнім засобом для заробітку в Інтернеті чималих сум грошей, тому чи не кожен початківець блогер задається таким простим і в один момент складним питанням – як розкрутити блог в Інтернеті.

У минулих статтях ми вже писали про розкрутку сайту самими різними способами, однак блог – це щось інше, зовсім відмінне від поняття та позиціонування сайту. Тому інформація буде корисна багатьом новачкам. Отже, давайте почнемо з самого початку

З чого почати розкрутку блога

Починати будь розкрутку блога випливає з попереднього налаштування (оптимізація). Сюди входять такі поняття, як видалення дублів (повторюваного тексту), редагування файлу robots.txt (для вказівки пошуковим системам, як потрібно правильно індексувати блог), створення унікального і оригінального опису для кожної сторінки. Після проведення всіх цих технічних робіт, які, до речі, ідентичні при розкручуванні сайту, можна приступати до наступних етапів.

Тепер необхідно створений блог і написані статті «облагородити», тобто надати їм гарний вид: додавши, картинок, виправивши помилки в тексті, скорегувати назви більш чітким і зрозумілим мовою. До речі, саме від того, як Ви дасте назва статті, буде залежати не тільки, кількість людей, що захотіли прочитати її, але кількість відвідувачів з пошукових систем.

Якщо говорити коротко, то кожна назва має мати фразу, яка зустрічається в сервісі wordstat.yandex.ru хоча б 500-1000 разів на місяць. Далі назва не повинно бути сухим, його має доповнювати різні епітети, фрази і слова, які б привертали уваги і після прочитання, хотілося б вивчити статтю повністю.

Абсолютно не важливо, чи хочете Ви розкрутити блог на ЖЖ, на Blogger або на автономної майданчику. Скрізь Ви повинні залишатися цікавою людиною і вміти писати не тільки популярні теми, але й допомагають іншим людям. Чим більше користі буде приносити Ваш блог, тим частіше до Вас заходити. Звідси випливає головне правило: Перед тим, як розкрутити блог, його потрібно наповнити великою кількістю цікавою та корисною інформацією!

Пам’ятайте, що у Вас велика конкуренція, і що створений блог вже має сотні популярних аналогів, а значить, тепер пора знайти родзинку, яка б змогла Вас відрізняти серед інших. Інакше зайшовши на блозі, користувач нічого нового і корисного не почерпне – відповідно покине сторінку, не встигнувши детально розглянути і інші пости. В будь-якій ніші є свої фішки, знайти їх допоможе вивчення конкурентів: подивіться, чого їм не вистачає, ніж чіпляють людей, що пишуть, з якою частотою і т. д. загалом, проведіть повний аналіз, і виконайте відповідні зміни на своєму проекті.

Клавиатуры

Як тільки Ви зробили ідеальний блог, який дійсно може привернути увагу і змусити читати його сторінки, можна приступати до наступної фази – безпосередній розкрутці.

Які інструменти використовувати для розкрутки блогу

Не потрібно забувати, що розкрутка блогу в Інтернеті (платна чи безкоштовна) – це ні що інше, як звичайна реклама сайту, що дозволяє зробити звичайний блог більш відвідуваним. У Вас є кілька основних інструментів:

  • Закупівля посилань. Це банальна процедура для будь-якого оптимізатора сайтів, який хоче отримати трафік (людей) з пошукових систем. Суть цієї реклами така, Ви купуєте на тематичних сайтах або блогах посилання з анкорами (текстами посилань) такої ж тематики, що і Ваш блог. Наприклад, якщо Ви ведете блог про сучасних телефонах, то Ви купуєте посилання з текстом, типу: «Огляд Nokia C3» або «Що краще, Android або Windows» і т. д. Чим більше якісних посилань Ви купіть, тим вище в пошуковій видачі по певних запитах опинитеся. Звичайно, описати технологію закупівлі посилань в двох словах складно, але в принципі це головне, що потрібно і можна засвоїти!
  • Купівля контекстної реклами. Контекстна реклама сьогодні набирає обертів, її простіше використовувати в тих випадках, коли Ви щось продаєте чи надаєте якісь послуги, так як пробитися за комерційним запитам у видачі складно і дорого. Більш простим варіантом стає створення майданчика в контекстній рекламі, для залучення цільової аудиторії. Такий вид реклами відмінно підійде для блогів, які займаються продажем інфопродуктів, а також ведуть паралельно блозі.
  • Банерна реклама. Вона вже трохи застаріла, проте хороша, якщо Ви прагнете створити зі свого блогу бренд або навпаки просунути блог за допомогою бренду. Максимальна ефективність буде у тих випадках, коли банер буде намальований професіоналами.
  • Відео-реклама. Один з передових форматів реклами на сьогоднішній день. Він заслужив довіру і повагу. Справа все в тому, що ефект від такої реклами величезний. А все тому, що заплативши за таку рекламу раз, Ви будете потім постійно отримувати дивіденди у вигляді цільової аудиторії. Замовити розкрутку можна у видеоблоггеров на сервісі YouTube.
  • Постові або дружні посилання з блогів. Якщо Ви хочете розкрутити свій блог безкоштовно, то вам допоможуть постові з інших блогів, а також обмін посилань з сайтами. У більшості блогерів є свої друзі і компанії в Інтернеті, які вже ведуть блог, тому у них Ви можете попросити розмістити посилання у постовом повідомлення на свій проект. Або запропонувати обмін – Ви ставите на нього, він на Вас.
  • «Сарафанне радіо». Ще один спосіб розкрутити блог безкоштовно – створити безкоштовний і корисний продукт (це може бути і звичайна інформація), яка б допомогла людям. Корисна інформація дуже швидко розходиться по мережі через соціальні мережі, блоги, форуми і повідомлення в ICQ. Таким чином, створюється «сарафанне радіо», реклама, за яку Ви не платите, але отримуєте відвідувачів, які вже мають про Вас позитивні думки. Однак створити дійсно унікальний і корисний сервіс досить складно в Інтернеті.
  • Пишем в блог

    Як бачите, методів досить багато, їх потрібно лише застосувати на практиці і у Вас все обов’язково вийде! Не опускайте руки, більше працюйте і Ви обов’язково зробите свій блог відомим у всьому Інтернеті!