Як розкрутити канал на YouTube?

4

Багато оптимізаторів вже давно зрозуміли, що сьогодні можна отримувати цільовий трафік не тільки з пошукових систем, але і з соціальних мереж або сервісів. Причому одержуваний трафік буде навіть якісніше та ефективніше пошукового. Особливо якщо мова йде про комерційної тематики, де кожен цільовий відвідувач коштує набагато більше звичайного. Одним із способів залучення трафіку до свого продукту виступає свій канал на YouTube. Тому сьогодні я Вам розповім про те, якими методами можна розкрутити канал на даному відеосервісі.

Принципи розкрутки відеоканалу на YouTube

Перед тим, як говорити про методи розкрутки, Вам необхідно зрозуміти принципи роботи і популяризації відеороликів на YouTube.

 • Обман тут не прокотить! Особливістю популяризації каналу є те, що тут не можна просунути товар, послугу або просто відеоролик, який містить в собі обман, а ще гірше ситуація, коли канал явно намагається нажитися на відвідувачах, не даючи при цьому ніякої корисної інформації. Справа в тому, що популярність великою мірою залежить реакції відвідувачів, і якщо вона буде негативною, навіть відключення коментарів не врятує канал. Тому запам’ятайте, якщо Ви хочете використовувати канал у корисливих цілях, то в будь-якому випадку Ви зобов’язані давати користувачеві натомість. Наприклад, якщо Ви займаєтеся оформленням туристичних путівок на морські курорти, то повинні надати глядачам канал, в якому б містилися відеоролики з докладним оглядом туристичних місць. Таким чином, на Вас будуть дивитися, незважаючи на те, що Ваша мета ведення відеоблогу має корисливі мотиви.
 • Корисний і цікавий канал – сам себе розкручує. Незважаючи на популяризацію відеосервісу YouTube він ще не так сильно за заангажований, тому в ньому дійсно працює таке просте правило: Цікавий відеоканал в будь-якому разі стане популярним. Тому, навіть якщо Ви слабо засвоїте методи розкрутки каналу на YouTube, Ви можете просто робити якісні і цікаві відеоролики, які з часом дійсно стануть популярними в мережі Інтернет!
 • Грошима питання розкрутки не вирішити. Розкручуючи сайт в Інтернеті, мимоволі розумієш, що за гроші можна дійсно зробити все, зокрема просунути сайт в ТОП видачі, навіть якщо на ньому буде розміщена інформація про товар, який може бути низької якості, але при цьому за дуже високою ціною. За гроші можна купити посилання, купити контент, зробити гарні фото, написати фейкових коментарів з позитивними відгуками і т. д. тобто створити проект, погортавши який користувач дійсно повірить в це і сумнівів навіть не виникне. З відеороликами так не пройде. Якщо товар виявиться низької якості, а відеоролик абсолютно не цікавим, то навіть закриття коментарів не врятує ситуації, так як все одно зможе висловити своє невдоволення за допомогою дислайка або скарги в тех. підтримку YouTube. Що обіцяє не тільки втратою популярності і передплатників, але навіть повного відключення каналу у відеосервісі!

YouTube

10 методів розкрутки каналу на YouTube

 • Не лінуйтеся робити опис до кожного відео, а також прописувати теги і категорію. Розкрутка каналу безпосередньо залежить від того, яким чином буде складатися назву і опис відеоролика, так як саме за нього формується видача в пошуку на YouTube. Отже, робіть назва й опис найбільш інформативним і зрозумілим, включаючи всі нюанси, про які йдеться у відео. Чим більше ключових слів включено в текст, тим буде краще для просування, яке вже буде проходити практично без Вашого втручання.
 • Ставте або купуйте посилання на відеоролики в усіх можливих місцях. Канал «Ютуба» можна просувати все тими ж посиланнями, які використовуються для розкрутки сайту. Звичайно, це не так ефективно, однак має місце бути, так як вже не раз підтверджувалася на практиці дана методика. Вона особливо популярна при комплексній розкручуванні каналу або відеоролика. Великою ефективністю володіють покупні посилання, а меншою – посилання проставлені вручну. В цілому ж, даний метод розкрутки створений для того, щоб отримувати відвідувачів не тільки з сервісу YouTube, але і з пошукових систем Google і Яндекс.
 • Діліться відеороликами на форумах та в соціальних мережах. Посилання народ досить різко реагувати (сприймають як спам або рекламу), а ось відеоролики, цілком нормально йдуть. Тому Ви можете замість посилань вставляти код відео, таким чином, і люди будуть дивитися і за спамера не порахують, що якщо все будете робити акуратно і доречно.
 • Робіть відео-відповіді до інших відеороликів на YouTube. Отримати нових глядачів і передплатників можна ще за допомогою відео-відповідей на популярні відеоролики, які проглядаються тисячами глядачами за добу. Однак тут потрібно правильно робити відео-відповідь, щоб його не видалили, і він цілком підходив під тему іншого відео. У відповіді постарайтеся не використовувати лайку, навпаки краще похвалити автора і можливо продовжити його думку.
 • Велика кількість відеороликів сприяє швидкої розкрутки. Подумайте самі, кому легше стати популярним, каналу на якому 10 відеороликів або на якому їх 1 000 штук?! Відповідь напрошується сам по собі. Тому розкручуючи свій канал на YouTube, намагайтеся оновлювати його дуже часто. Не обов’язково робити довгі відеоролики, це можуть бути і короткі відео матеріали про щось важливе або цікаве. Велику кількість матеріалу зможе задовольнити навіть самих вимогливих і незадоволених.
 • Спонукайте користувача до дії! Як не дивно, але більшу кількість лайків отримує те відео, в якому автор в кінці відеоролика сам про це просить. Наприклад: «Якщо Вам сподобалося це відео, ставте «лайк» та підписуйтесь на мій канал!». Ці, прості на перший погляд, слова дійсно мають приголомшливе дію на глядача. Адже йому й справді легко поставити лайк і підписатися на канал.
 • Створюйте вірусні відеоролики. МЕГА сильним ефектом володіють вірусні відеоролики, які розходяться по всій мережі за лічені години. Однак тут Вам потрібен професіонал, який допоможе Вам створити відео, яке стане вірусним. Ваш канал буквально за один день може стати популярним! Пробуйте!
 • Заводите друзів серед інших відеоблогеров. Заявити про себе можна за допомогою дружби з блогерами на YouTube. Згадуйте їх у своїх відеороликах, ставте на них посилання, коментуйте їх відео і Ви обов’язково отримаєте віддачу у вигляді таких же посилань і згадок (якщо Ваш канал дійсно цікавий).
 • Будьте завжди актуальні! (рекомендація від BlogWork.ru Кожне Ваше відео має відповідати всім модним тенденціям і пори року. Тобто нерозумно робити огляд iPad 2, коли вже вийшов iPad 4 або викладати відео про відпочинок на Азовському морі в лютому місяці. Враховуйте всі нюанси і швидко реагуйте на сезон!
 • Будьте відкриті для спілкування і питань. Ще однією корисною особливістю просування відеоканалу є те, що більшу популярність набирають саме ті ролики, в яких автор завжди відповідає на запитання від користувачів. Можете навіть рубрику таку створити – «Відео відповіді на коментарі», в якій відповідати на питання глядачів. Це навіть простіше, ніж витрачати час на набір тексту, а також не потрібно дублювати інформацію, якщо Вас вже про таке питали, просто надсилайте на потрібне відео людини і все.
 • Коллаж из видеороликов YouTube

  Вдалої розкрутки каналу на YouTube!