Як створити хороший сайт

2

Всім привіт! Сьогодні я хотів би з Вами поговорити на таку тему, як створення гарного сайту. Адже всі ми з нас знаємо основні принципи сайтобудування, тобто, грубо кажучи: чітко розуміємо механізм створення сайту. Однак погодьтеся що цього мало, щоб створити хороший сайт. Адже я впевнений, що у більшості з Вас є безліч проектів, які були створені з великими амбіціями, але швидко були забуті. Чому так відбувається?! Чому одним вдається створювати гарні сайти, іншим – ні. Давайте розбиратися!

Перш за все, давайте відразу усвідомимо, що означає ХОРОШИЙ сайт. Ні, це не проект, в який Ви вклали багато грошей і ще більше часу, так як хороший сайт можна виміряти показниками тіц, PR, числом зовнішніх посилань або кількість написаних статей. Ні! Хороший сайт – це, в першу чергу, унікальна ІДЕЯ. Ви повинні розуміти, що «черговий блог на WordPress» ні до чого хорошого не призведе, якщо Ви не поставите сайту мета, до якої будете рухатися, у Вас не вийде заманити справжніх, вірних і постійних відвідувачів.

Як створити красивий і унікальний сайт

Зуміти створити унікальний інтернет-проект Вам допоможе детальний аналіз конкурентів. Мало просто вибрати тему для сайту, адже якщо Ви дійсно хочете стати (або хоча б спробувати) кращим з кращих, то Вам треба знати своїх конкурентів «в обличчя». Вивчіть їх сильні і слабкі сторони (особливо слабкі). І реалізовуйте на своєму сайті всі ті деталі, яких немає у конкурентів, але їх реально не вистачає відвідувачу.

Окрему увагу приділіть дизайну, щоб сайт став красивим і унікальним, йому потрібно мати своє обличчя. Якщо у Вас немає навичок створення веб-дизайнів, то краще, звичайно, звернутися за допомогою до професіоналів, проте врахуйте, що за це Вам доведеться заплатити чималу суму грошей. Якщо хочете створити хороший сайт самому, то тоді створюйте мінімалізм в дизайні, так як він завжди вітається користувачами, і головне мінімалізм простий в реалізації.

Для гарного аналізу конкурентів і всієї ніші, ми рекомендуємо Вам на час представити себе користувачем і скористатися всіма сайтами конкурентів. Відчуйте всі зручності та недоліки проектів на собі, запам’ятайте ці почуття і реалізуйте їх на своєму сайті. Намагайтеся створювати сайт для людей, а не для пошукових машин! В першу чергу враховуйте зручність для відвідувача, а потім вже правильність з боку оптимізації.Как создать красивый и уникальный сайт

Як самому створити хороший сайт безкоштовно

Реалізувати все самому, та ще й безкоштовно – дуже складно, а для деяких взагалі не можливо. Створити гарні сайт безкоштовно вийти лише у тих, хто «горить» ідеєю і наповнений прагненням. Тільки з таким настроєм можна подолати всі складнощі і проблеми, які виникнуть на шляху.

Якщо Ви плануєте вкласти в свій проект не більше 100 доларів при старті, то ми Вам рекомендуємо створити свій хороший сайт на uCoz. Незважаючи на те, що його недолюблюють вебмастера, ця система дуже улюблена користувачами, так як для них компанія uCoz розробила безліч готових і зручних рішень: форуми, блоги, FaQ, інтернет-магазин, коментарі, загальна реєстрація, ранги, нагороди, рейтинги і т. д. і т. п.

Справа в тому, що Ваш сайт повинен бути живим, і надавати користувачу не просто збірка сухих статей, а цілий віртуальний світ, де кожен з відвідувачів зміг би зареєструватися, залишити свої повідомлення, отримати заслужену нагороду і завести друзів.

Що ж стосується пошукової оптимізації, нею потрібно займатися дуже акуратно, досить буде вказати ключове слово в тайтлі, заголовку і можливо в тексті, але не більше того. Не потрібно впроваджувати по десять разів одних і тих же фраз в текст. Не забувайте, адже Ви створюєте, перш за все, ХОРОШИЙ сайт!