Як створити Ківі гаманець?

4

З цього мануала ви дізнаєтеся, як створити електронний гаманець у системі QIWI, і як отримати можливість здійснювати покупки, безкоштовно випустивши віртуальну карту. Заодно розглянемо процес випуску пластикової карти, щоб при необхідності ви могли перевести в готівку гроші. Що радує, кожна дія максимально спрощено, тому процес створення гаманця і карток займає мало часу.


Створення облікового запису

Текстова версія

1. Зайдіть на w.qiwi.com.

2. Вкажіть у формі номер телефону, який стане вашим логіном.

Номер кошелька

3. Для продовження реєстрації вказуємо перевірочний код-капчу.

Капча

4. Придумайте пароль і вкажіть, через який проміжок часу система зажадає його заміну (в цілях безпеки).

5. На вказаний номер ви отримаєте перевірочний код, який потрібно ввести в спеціальній формі.

Регистрация

6. Натисніть «Підтвердити», після чого ви потрапите в свій особистий кабінет. Тепер ви можете користуватися Ківі гаманцем.

Відео

Реєстрація можлива і через соц. мережі, але якщо ви збираєтеся користуватися гаманцем серйозно, то не раджу цей варіант з міркувань безпеки:

  • Ви не зможете відмовитися від аккаунта в соціальній мережі (наприклад, видалити профіль ВК), т. к. тоді втратите доступ до гаманця;
  • Якщо зловмисник отримує доступ до вашої сторінці, то і до ваших грошей – теж.

Обмеження

Як бачите, ніяких даних про вас не знадобилося. Це зручно, але накладає обмеження на суми платежів. Щоб підвищити ліміти до другого рівня, необхідно вказати паспортні дані.

Иконки

Зробити це можна безпосередньо через сайт, натиснувши кнопку «Отримати» на вибраний ліміт (Для більшості цілей буде достатньо «Стандартного»)

Лимиты

Створення віртуальної карти

Щоб отримати можливість оплачувати з Ківі гаманця покупки в інтернет-магазинах (як місцевих, так і зарубіжних), вам необхідно прив’язати банківську карту. Але більш простий варіант – це QVC (QIWI Visa Card): вона прив’язується до аккаунту в момент створення, а її баланс – це баланс QIWI-рахунку.

Частина реквізитів буде відображатися в записі, а частина – приходить СМС. Це виключає можливість використання вашої картки, навіть якщо хтось зламає аккаунт.

1. Перейдіть в розділ «Банківські картки».

Карты

2. Виберіть пункт «Створити карту QIWI Visa Card»

Код

3. В меню зліва натисніть «Отримати карту». Прочитавши умови випуску, внизу сторінки натисніть «Отримати карту».

Шаг 1

4. Заповніть необхідні поля (Латинськими літерами). Потрібно вказати ім’я, прізвище, серія/номер паспорта, адреса прописки. Підтвердіть заявку.

Шаг 2

У відповідь ви отримаєте СМС-повідомлення з частиною реквізитів: кількома цифрами номера картки, прихованими в записі, і тризначним CVV/CVC-кодом, необхідним для здійснення платежів. При необхідності завжди можна вислати ці дані повторно.

Випуск пластикової картки

Така карта зручніше звичайної банківської тим, що її баланс, як і у QVC, пов’язаний з балансом QIWI гаманця. А значить, будь-яка людина може поповнити ваш рахунок через QIWI-термінал без комісії, або провести оплату через інтернет. Зняти готівку (з урахуванням лімітів, про яких говорилося вище) можна за 2% від суми + 50 рублів. На даний момент (07/15) карта доступна тільки для жителів Росії, зняття грошей можливе тільки в рублях.

1. Знову переходимо в розділ «Банківські картки».

2. Вибираємо випуск «QIWI Visa Plastic».
3. Внизу сторінки натискаємо «Купити»
Выпуск
4. Вказуємо паспортні дані. Тут, на відміну від QVC, вказується вся інформація.
5. На наступному етапі ви обираєте, яким способом хочете отримати карту. Для мешканців деяких міст можлива покупка карти у визначених магазинах, для всіх інших міст є 2 способи: кур’єрська доставка (425 рублів) і відправка Поштою Росії в конверті (100 рублів).
6. Після отримання картки, увійдіть в обліковий запис і натисніть кнопку «Активувати».
7. В СМС-повідомлення ви отримаєте свій PIN-код.
8. Управління картою (зміна коду, закриття/перевипуск, одержання виписки по рахунку) здійснюється через розділ банківських карт:

Управление

Доставка Поштою Росії (рекомендований лист) посіла в моєму випадку 7 днів, без урахування вихідних.

Висновок

QIWI не дарма знаходить все більшу популярність – це зручний спосіб покупки і переведення коштів у готівку. Без особливих складнощів навіть тільки що зареєстрований користувач отримує можливість купувати товари чи випустити пластикову карту, яку легко поповнити.