Як встановити DLE на хостинг?

5

Популярність створення власного сайту або блогу зростає з кожним днем, але коли ви поринете в світ сайтобудування – зрозумієте, що не все так просто як здається на перший погляд.

Для створення сайту необхідно вибрати одну з CMS (система управління контентом), яка допоможе структурувати дані і надати їм красивий зовнішній вигляд, тобто на вашому сайті з’являться різні віконця і зручне меню, що дозволяє в кілька кліків додати новий пост.

План статті:

 • Що таке DLE і чому саме ця CMS?
 • Установка DLE на хостинг
 • Що таке DLE і чому саме ця CMS?

  DLE (DataLife Engine) – популярна і дуже потужна система управління контентом, який розміщується на сайті. Незважаючи на те що DLE платна, вона продовжує набирати популярність кожен рік.

  Основними перевагами DLE є її простота і функціональність, ця CMS переведена на більш ніж 15 мов. Крім того, движок системи розроблений спеціально для взаємодії з пошуковими і надає можливості, які безкоштовних CMS доведеться встановлювати додатково.

  Установка DLE на хостинг

  Більшість CMS встановлені на хостинг, так як є безкоштовними. DLE – платна платформа, тому вам доведеться встановити її самостійно.

  Установка починається зі створення бази даних. Найчастіше бази даних управляються під MySQL. Установка орієнтована на користувачів, які використовують для управління хостингом CPanel (найпопулярніша система управління хостингом), якщо у вас яка-небудь інша – уважно читайте помітки, процес практично не відрізняється.

  Використовуючи MySQL, створіть базу даних, як це вказано на малюнку (якщо у вас інша система баз даних створюйте через неї, головне записати назву БД, нік і пароль).

  Мастер БД

  Після цього придумайте логін і пароль. Запишіть його або запам’ятайте: назва бази даних, пароль і нік. Для створення пароля краще всього використовувати наданий генератор паролів, оскільки ймовірність того, що вас не зламають, збільшиться.

  Созданием пользователя

  Після введення пароля і ніка, вас перекине на нову сторінку, де вам необхідно буде вибрати привілеї для створеного аккаунта. Вибирайте все, так як цей аккаунт головний.

  Добавить пользователя БД

  На цьому створення бази даних закінчено. Якщо ви все зробили правильно, наступна сторінка повідомить вас про успішне створення користувача і прив’язки його до бази даних.

  Щоб продовжити установку, перейдіть на сайт DLE і скачайте інсталяційний пакет CMS. Ви можете відразу купити ліцензійний пакет або скористатися версією демо. У демо-версії ви зможете додати всього 100 новин і не зможете правити код у файлах CMS.

  Диспетчер файлов

  Тепер перейдіть в CPanel і увійдіть в розділ «Файли» — «Диспетчер файлів». Після чого відшукайте папку, в якій знаходяться файли вашого сайту і завантажте туди папку з CMS.

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

  Після завантаження файлів на сервер (необхідно завантажити файли з папки upload в архіві з DLE в папку «public_html» або будь-яку іншу папку, в якій розташований ваш сайт), окремих папок і файлів потрібно дати права для запису. Щоб це зробити вам буде потрібно натискати праву клавішу мишки і вибрати пункт «Change Permissions».

  Так для:

  • /engine/data/, /engine/cache/system/, /engine/cache/, backup, uploads необхідно дати права CHMOD 777, для папок, розташованих усередині каталогів backup і uploads встановити CHMOD 777.
  • папки templates, а також всім каталогах всередині неї, дати права CHMOD 777. Для файлів всередині templates дати права CHMOD 666.

  Далі, вам необхідно ввести адресу вашого сайту ось таким чином: «http://доменное_имя/install.php», після чого почнеться установка системи.

  Установка системы

  Для правильної установки вам необхідно дотримуватись інструкцій, які додаються до DLE, якщо деякі пункти не будуть відповідати рекомендованим установкою параметрами – не звертайте увагу, зазвичай, це ніяк не позначається на установці і все працює нормально.

  Проверка 1

  Проверка 2

  В результаті ви побачите в браузері таке вікно:

  Вводим данные

  У цьому меню вам треба уважно записати всі дані (ім’я БД, ім’я користувача БД і пароль, які ми створили раніше), а також придумати нік і пароль для входу в адмінку, після чого установка буде завершена. Переносите дані уважно, інакше доведеться запускати установку заново. Якщо все зроблено правильно, ви побачите:

  Готово!

  Тепер знову зайдіть в «диспетчер файлів» (CPanel) та видалити з папки, де розташований сайт, файл «install.php». Установка завершена. Щоб увійти на сайт використовуєте такі адреси: «http://доменное_имя/eln.php» або «http://доменное_имя/admin.php».

  І, наостанок, докладний відео про встановлення: