Як встановити код sape на сайт

4

Ця стаття буде корисна для новачків, які вирішили заробляти на сателітах, але раніше не мали досвіду роботи з біржею посилань sape.ru. Я розповім, як встановити код sape на WordPress та інші популярні cms.

Якщо ви ще не зареєстровані на біржі, то вам потрібно це зробити :) . Розповідати про сам процес реєстрації не буду (вже робив це тут), зазначу лише, що потрібно реєструватися як фізична особа, вказавши при цьому, що не є громадянином РФ. У такому випадку вам не доведеться віддавати вагому частину свого доходу в якості податкових зборів.
Ну, а тепер до справи.

Як встановити код sape на WordPress

Якщо у вас руки ростуть з пекла або просто лінь розбиратися з премудростями сапо-кодів, то вам на допомогу прийдуть плагіни. Для WP написано величезна кількість плагінів, є серед них і такі, які спрощують установку коду біржі посилань. Я рекомендую плагін iSape, оскільки іноді сам ним користуюся. Викачуємо плагін, наприклад з репозиторію WordPress.

Далі заходите в адмін-панель свого сайту і клацає по посиланню «Додати плагін».

установка кода сапы

Переходьте за посиланням «Завантажити файл»

как установить код сапе

Клікаєте кнопку «Огляд», вибираєте zip-архів з плагіном на своєму комп’ютері, а потім натискаєте кнопку «Встановити зараз»

установка кода sape

Якщо все зроблено правильно, проблем виникнути не повинно, і ви побачите напис «Плагін успішно встановлено». Після цього потрібно перейти за посиланням «активувати плагін»

установка кода сапы

Ви потрапите на вкладку «Активовані плагіни». В лівому меню у пункті «Налаштування» потрібно буде знайти кнопку «iSape» і кликнути по ній, щоб приступити до налаштування плагіна.

как установить код сапе

Тут потрібно вказати ваш сапі UID, а так само бажане розташування продажних посилань. Код UID можна взяти в записі біржі посилань. Для цього на сайті sape.ru перейдіть на вкладку «Веб-майстер», натисніть кнопку «Додати майданчик», клікніть по посиланню «Для хостингу з підтримкою php», і скопіюйте ваш UID. Послідовність дій представлена на скріншотах нижче:

установить сапе на wordpressкод sape

Вставляємо UID і продовжуємо налаштування плагіна. Тут можна вибрати, де і скільки розміщувати посилань на сторінці. Ось параметри, які я використовую на сателітах:

sape на wordpress

Тепер пояснення по кожному з пунктів:

  • Working – включає\вимикає проставляння посилань на сторінках. Щоб посилання проставлялися, потрібно вибрати “Enabled”.
  • Before content links – тут можна вказати кількість посилань, які будуть проставлені перед основним вмістом сайту.
  • After content links – кількість посилань, після основного вмісту сайту.
  • Sidebar links – кількість посилань в боковій колонці.
  • Footer links – посилання в футері (підвалі) сайту.
  • Show content links only on Pages and Posts – якщо вибрати “Enabled”, посилання не будуть продаватися зі службових сторінок (теги, категорії, архіви тощо). Якщо сайт створювався виключно для продажу посилань, то краще не активувати цю настройку. Це дасть можливість продати більше посилань з сайту, однак збільшить ймовірність того, що сайт «підхопить» АГС.
  • Context – якщо вибрати «Enabled», то з сайта будуть продаватися контекстні посилання. З досвіду можу сказати, що контекстні посилання продаються дуже мляво, тому ви активуєте цю функцію чи ні, рівень вашого доходу на біржі практично не зміниться.
  • Show context only on Pages and Posts – якщо виберіть «Enabled», то контекстні посилання не буду продаватися зі службових сторінок.
  • Masking of links – ця функція дозволить маскувати посилання від пошукових систем. Теоретично, це допоможе знизити ймовірність отримання сайтом фільтрів за торгівлю посиланнями. Наскільки успішно така функція працює на практиці незрозуміло. Однак відомо, що іноді з-за неї робот sape, що перевіряє посилання, помиляється і поміщає працюючі посилання в статус «Error».

Я раджу розміщувати посилання в різних частинах сторінки. Тобто одну посилання перед контентом, після одну, і ще одну засунути в сайдбар. Так, з точки зору пошуковиків, вони повинні виглядати природніше. Докладніше про те, як торгувати посиланнями і уникнути бана, буде написано в наступній статті.

Отже, коли обрані налаштування, зберігаємо їх кнопкою «Save Changes».
Можливо, вискочити ось така помилка:

установить сапу на сайт

Не лякайтеся, натисніть кнопку «Create» і плагін сам все виправить.

Код встановлений, можна додавати сайт в біржу. Йдемо на вкладку «Веб-майстер» і клікаємо по кнопці «Додати майданчик». Вибираємо тематику свого сайту, вбиваємо його URL та тиснемо кнопку «Додати сайт».

как поставить сапе

Висновок блочних посилань у WordPress

З 5 липня sape.ru з’явилася можливість встановлювати новий формат відображення посилань – блочний. На сайтах це виглядає приблизно так:

код биржи sape

Блоки посилань зовні схожі з контекстною рекламою, вони не псують вигляд сайту, тому їх установка краще для сайтів за трафіком. Блоки посилань доступні тільки для сайтів, що працюють на платформі PHP.

Для блочного виведення посилань в WordPress так само існує плагін, за що окреме спасибі автору блога theredhaired.ru. (UPD: сайт вже закрився)
Встановлюється він так само просто, як і iSape. Завантажуємо плагін на свій сайт і активуємо його, як написано вище. Після установки переходимо в розділ «Віджети».

блоки ссылок в сапе

Знаходимо віджет «wSape Widget», хапаємо її мишкою і перетягуємо на область віджетів

биржа ссылок

Заповнюємо необхідні поля: придумуємо назву віджета («Спонсори сайту», «Друзі сайту», «Реклама», «Продажні посилання» і т. д.), вводимо свій Sape UID, кількість посилань, вказуємо адресу сайту і його кодування. Обов’язково в випадаючому меню «Налагодження» вибираємо «Вкл», інакше бот сапи не знайде код на сайті. Після клікаємо по кнопці «Зберегти».

установка кода sape на wordpress

Після додаємо сайт в систему, як описано вище. У налаштуваннях майданчика переходимо на вкладку «Вигляд» і налаштовуємо зовнішній вигляд блоків посилань. Тиснемо на кнопку «застосувати» і чекаємо модерації сайту. Як тільки його перевірить співробітник Sape (1-2 дні), почнуть надходити перші заявки на покупку посилань.

Установка Sape на DLE

CMS Datalife Engine, на відміну від WordPress, не дозволяє встановити код Sape в пару кліків мишкою. Тут доведеться ще і в коді покопатися.

Для початку в інтерфейсі оптимізатора на сайті sape.ru клікаємо по кнопці «додати майданчик», викачуємо архів «Для хостингу з підтримкою PHP» і розпаковуємо його на своєму комп’ютері.

установить сапе на wordpressкод sape

Папку, яка буде всередині, заливаємо на хостинг, в кореневу директорію сайту (найчастіше це папку public_html ). Виставляємо на папку права 777 і забуваємо про неї.
Для передачі файлів на сервер рекомендую використовувати програму Filezilla. Щоб встановити права на папку, досить клацнути по ній правою кнопкою миші, вибрати пункт «Права доступу до файлу» і виставити числове значення 777.

Как установить код sape на сайт

В корені сайту (папку public_html) буде знаходитися файл index.php. Завантажуємо його до себе на комп’ютер, відкриваємо будь-яким текстовим редактором, знаходимо рядок

define ( ‘ENGINE_DIR’, ROOT_DIR . ‘/engine’ );

і після неї додаємо такий код:

define (‘_SAPE_USER’, ‘НАЗВА ПАПКИ З КОДОМ SAPE’);
require_once($_SERVER[‘DOCUMENT_ROOT’].’/’._SAPE_USER.’/sape.php’);
$sape = new SAPE_client();

Потім знаходимо рядок

$tpl->set ( ‘{speedbar}’, $tpl->result[‘speedbar’] );

І після неї додаємо:

$tpl->set(‘{sape_links1}’, $sape->return_links(1));
$tpl->set(‘{sape_links2}’, $sape->return_links(1));
$tpl->set(‘{sape_links}’, $sape->return_links());

Тепер зберігаємо файл і заливаємо його на хостинг, замінивши старий index.php на новий.
Залишилося лише вказати в шаблоні місця для виводу посилань. Для цього завантажуємо файл main.tpl з папки з використовуваним у даний момент шаблоном, відкриваємо його текстовим редактором і вставляємо туди, де будуть виводитися посилання, ось такі коди:

{sape_links1} – виводить одну посилання в цьому місці
{sape_links2} – виводить дві посилання в цьому місці
{sape_links} – виводить всі посилання в одному місці

Зберігаємо main.tpl, заливаємо його на сервер. Тепер сайт можна додавати в Сапу, код успішно встановлений.

Установка коду Sape на Joomla

Для початку завантажуємо модуль Sape для Joomla, який так і називається – mod_sape. Встановлюємо його як звичайний модуль для Joomla: разархивируем архів, отриману папку заливаємо в каталог modules на нашому сайті. Після в адмінці заходимо в менеджер модулів, клікаємо по кнопці «Створити» і вибираємо зі списку потрібний модуль. Після переходимо в налаштування модуля і заповнюємо поля на свій розсуд. Для прикладу можете переглянути налаштування для аналогічного плагіна WordPress, які я дав на початку статті.

Вдалої роботи і високих заробітків ;)