Як встановити лічильник відвідувань на сайт?

4

Для тих, хто вже створив свій сайт, може виникнути необхідність установки на сайт лічильника числа відвідувачів. Встановивши лічильник, ви завжди будете знати, яка відвідуваність у сайту, звідки приходять відвідувачі, по яких запитах з пошукових систем та іншу інформацію про відвідування сайту. Це потрібно не тільки знати про своїх відвідувачів, але і використовувати отримані дані в SEO. Загалом, встановити лічильник на сайт просто необхідно.

Існує безліч різноманітних сервісів, які дозволяють встановити на ваш сайт лічильник, який буде підраховувати відвідувачів і давати вичерпну інформацію про них. Є як платні системи, так і безкоштовні. Я користуюся наступними безкоштовними сервісами статистики: liveinternet.ru Google Analytics і Яндекс.Метрика. Далі, докладна інструкція як встановити лічильник відвідувань на сайт..

Ви можете вибрати будь-яку систему статистики, можете встановити дві або всі три (тільки це ні до чого). В принципі вистачить і однієї. Я найчастіше використовую одну – liveinternet, але іноді додатково до неї встановлюю Метрику або Analytics.

Як встановити лічильник liveinternet.ru?

Сервіс liveinternet дозволяє встановлювати видимі і невидимі лічильники на ваш сайт. Для того, щоб встановити лічильник від LiveInternet, перейдіть по посиланню http://www.liveinternet.ru/add. Тут необхідно заповнити необхідні поля.

Как установить счетчик посещений на сайт?

Після того, як ви заповните поля, натисніть на кнопку «Далі >>». Після чого вас попросять перевірити правильність введених даних.

Как установить счетчик посещений на сайт?

Якщо все введено правильно, натисніть кнопку «зареєструвати >>». Тепер з’явиться повідомлення про те, що сайт успішно зареєстрований в рейтингу liveinternet.

Как установить счетчик посещений на сайт?

Тепер потрібно вибрати і встановити лічильник. Для цього, натисніть кнопку «отримати html-код лічильника >>», далі виберіть потрібний вигляд лічильника і натисніть кнопку «отримати html-код лічильника >>».

Отриманий код виглядає приблизно так:

Как установить счетчик посещений на сайт?

Скопіюйте виданий код і вставте його у всі свої сторінки html між тегами і . Якщо ви використовуєте CMS, то цей код потрібно вставити в ваш шаблон (тему). Приміром, якщо у вас движок WordPress, то краще всього вставити лічильник в файл sidebar.php або footer.php. Також можна скористатися віджетами (якщо ваша WordPress тема їх підтримує). Для цього потрібно вибрати віджет «Текст» і вставити в нього код лічильника. Якщо у вас движок DLE, код вставляється в файл шаблону main.tpl.

Після того, як ви встановите лічильник, можна буде заходити в статистику і дивитися результати :). Щоб зайти у свою статистику, можна клікнути на лічильнику, або перейшовши за посиланням: http://www.liveinternet.ru/stat/

Як встановити лічильник Яндекс.Метрика?

Яндекс.Метрика — безкоштовний інструмент від Яндекс для оцінки відвідуваності сайту, аналізу поведінки користувачів та ефективності рекламних кампаній. Для того, щоб отримати лічильник в Метриці, потрібно зареєструватися. Якщо у вас вже є обліковий запис Яндекса (наприклад, є пошта), то вводите його.

Как установить счетчик посещений на сайт?
Після входу, натисніть на кнопку «Отримати лічильник». Ви потрапите на сторінку додати лічильника:

Как установить счетчик посещений на сайт?
Заповніть url сайту, за бажанням виберіть потрібні параметри та натисніть кнопку «Додати»

Після цього вам видадуть код лічильника, який потрібно вставити на всі сторінки сайту, також як і код лічильника liveinternet. Єдина відмінність в тому, що лічильник від Метрики – невидимий і не буде видно на веб-сторінках. Після установки, у вас буде доступ до звітів, де ви зможете відслідковувати різну інформацію про відвідувачів і своєму сайті.

Як встановити лічильник Google Analytics?

Для того щоб поставити на сайт лічильник Google Analytics, потрібно зареєструвати аккаунт в Google. Якщо у вас вже є пошта від Гугл, то ви можете увійти в «Гугл Аналітікс» під тим же логіном і паролем.

Як тільки ви ввійдете в свій акаунт Google Analytics, натисніть посилання « Додати новий запис», після цього відкриється сторінка «Початок роботи».

Как установить счетчик посещений на сайт?
Тут вам потрібно натиснути кнопку «Реєстрація>>». На наступній сторінці вам потрібно заповнити поля і натиснути кнопку «Далі>>»

Как установить счетчик посещений на сайт?
Далі потрібно заповнити Ім’я, Прізвище, країну і натиснути «Далі>>».

Как установить счетчик посещений на сайт?

Після цього потрібно прийняти умови угоди, поставте галочку «Так, я приймаю зазначені загальні положення та умови» та натисніть кнопку «Створити новий обліковий запис>>».

Как установить счетчик посещений на сайт?

Після цього ви отримаєте код лічильника, який потрібно вставити на сторінки свого сайту, точно також як і лічильник від Яндекс.Метрика. Він теж невидимий, на відміну від лічильника LiveInternet.

Тепер ви знаєте, як встановити лічильник відвідувань на сайт. Бажаю вам більше цільових відвідувачів, успіхів вашій роботі і сайту!