Як зареєструвати домен і де

4

Всім привіт. Давно не писав, так як зараз займаюся створенням великої сітки сайтів + весна, і працювати зовсім не хочеться. Все ж, тим, хто хоче гроші, потрібно себе примушувати працювати :) .

У цій статті я в загальних рисах розповім про те, де і як підібрати доменне ім’я, і як і де зареєструвати домен. В наступних постах я буду розповідати про способи заробітку за допомогою своїх сайтів, тому заздалегідь створюю цю статтю, щоб було куди посилатися.

Усім відомо, що самий великий заробіток в інтернеті – це заробіток на своїх сайтах. Раджу навчитися створювати свої сайти і займатися цим, відкинувши мало прибуткові способи заробітку, такі як кліки та ін. Звичайно, коли немає грошей на хостинг і домен, можна заробити грошей на це. Я якось писав про те, з чого почати в інтернет заробіток.

Ну, і приступимо до теми поста… Перш за все, для тих, хто не знайомий з поняттями, раджу почитати: що таке домен.

Як зареєструвати домен

Отже, ви вирішили зареєструвати домен. Насамперед потрібно зрозуміти, яка зона буде у домена. В інтернеті багато доменних зон, таких як: ru, net, com, info, name, tv, mobi, org, biz та інших. В принципі, ви можете зареєструвати домен в будь-якій з доступних зон, але можна вибирати за призначенням сайту і ціною за реєстрацію домену.

Зона RU це офіційна доменна зона Російської федерації. Помічено, що домени цієї зони «люблять» російськомовні пошукові системи (ПС), а значить, якщо ви створюєте сайт російською мовою, буде краще, якщо доменне ім’я буде RU зони. Тим більше, користувачі Рунету звикли до сайтів .ru. А значить, ваш майбутній сайт буде легше запам’ятати і знайти.

Підбір доменного імені

Після того, як ви визначилися з зоною домену, потрібно підібрати доменне ім’я для свого сайту. Якщо ви плануєте робити сайт для людей (СДЛ), то до пошуку доменного імені слід поставитися серйозно. Підбір імені домену порівняємо з підбором назви своєї фірми.

З кожним днем все складніше знайти хороші, лаконічні, читаються і незайняті доменні імена, але все одно ще можна підібрати домен з незабутнім і коротким ім’ям.

Як перевірити домен на зайнятість?

Для того щоб перевірити вільно чи для реєстрації доменне ім’я, створені спеціальні сервіси. Один з них, надає «Центр реєстрації доменів — Nic.ru». Саме цим сервісом я і користуюся для пошуку вільних доменів.
Тут є дуже зручні інструменти під назвою «підбір доменних імен», в якому можна підбирати домен за ключовими словами або перевірити список доменів на зайнятість. Переходимо в «сервіс підбору доменних імен» і підшукуємо собі красиве доменне ім’я. Скріншот:

proverka-domena

Вписуємо імена (не більше 10), вибираємо доменні зони і тиснемо кнопку poisk-domena«Підібрати». Після чого, отримуємо відповіді, вільні домени чи ні.
Я зазвичай перебираю велика кількість варіантів у пошуках вільного імені, по ходу перевірки записую всі вільні домени в блокнот, а потім вибираю найкраще ім’я вільних…

Все, що нам потрібно від nic.ru це дізнатися, зайнятий домен або вільний. Тут звичайно можна цей домен і зареєструвати, але ціна на реєстрацію занадто велика.

Де зареєструвати домен?

В інтернеті є безліч місць, де можна зареєструвати домен. Я розповім про двох сайтах. Перший з них – це Webmoney Domains, де на даний момент домен .ru коштує 110 рублів. Плюсом є не тільки ціна реєстрації домену, але безпека і стабільність роботи.

Друге місце, де я реєструю домени – це сайт mnogodomenov.biz – досить низькі ціни на реєстрацію + постійні акції і стабільність.

Як відбувається реєстрація?

Ви реєструєтеся на сайті, вибираєте ім’я домену, який хочете зареєструвати, вписуєте необхідну інформацію про себе, як про власника домену і вносите суму за реєстрацію. Після оплати домен стає вашим на рік (або на більший термін, залежно від вибраного періоду і внесеної суми). Як тільки мине рік, ви можете продовжити домен.

Зареєструвати домен безкоштовно

Часто, я бачу, що люди шукають халяву. Народ у нас такий:). Дам вам простий порада: не женіться за халявою. Варто розуміти, що той, хто пропонує вам зареєструвати домен безкоштовно, робить це з якоюсь вигодою…Хто знає, що в нього на думці:).

Одного разу, я зареєстрував хостинг, де пропонували домен безкоштовно. Я повівся на це і зареєстрував, а через рік були проблеми з продовженням. Так що для себе зробив висновок, що нічого безкоштовного не буває, за все доводиться платити…