Як заробити на квартиру

3

Привабливий заголовок, чи не правда?! Думаю, що кожен з Вас хотів би заробити таку суму, якої б вистачило на купівлю нової квартири або машини. Однак для багатьох здається це завдання недосяжною, і цих людей щирі шкода. Так, вони можуть називати себе реалістами, однак реаліст не той, який говорить, не вийде, справжній реаліст знайде можливість виконати поставлену мету, базуючись на реаліях життя. Ось і ми, давайте будемо реалістами і поміркуємо над тим, як можна заробити на квартиру в Інтернеті.

Почнемо з того, що необхідна сума – дуже велика, тому і ми повинні грати по крупному, не розмінюючись на такі дрібниці, як рерайт, малювання дизайнів і т. п. Нам потрібні серйозні активи, що приносять більший прибуток в місяць. Як правило, такі активи дуже сильно межують з великими ризиками. Тобто вирішивши заробити на квартиру, Ви повинні змиритися з тим, що Ви можете взагалі нічого не заробити, або стрімке дохід може швидко припинитися в будь-який момент.

Основний спосіб отримання високого доходу в короткі терміни – це спекуляція на чому-небудь, тобто купуємо товар за однією ціною, продаємо за іншою (завищеною). При такому розкладі від нас не потрібно нічого крім стартових грошей на покупку. Якщо у Вас немає стартових грошей, то шанс зменшується в десятки разів. Хоча дуже складно уявити людину, яка не має ніякого доходу, а як же він тоді збирається оплачувати комунальні рахунки, рахунки за їжу, одяг?! Відповідно, у будь-якої людини приплив грошей є, залишається тільки викроїти з нього стартову суму грошей. Її розмір може бути самим різним, від нього залежить лише час, чим більше стартовий капітал, тим швидше ми заробимо собі на квартиру.

Квартира

На чому можна заробляти на квартиру

Як ми вже говорили, заробляти простіше всього на спекуляції (перепродажу). А ось що ми можемо перепродувати:

  • Готові сайти. Тобто сайти, які вже знаходяться в індексі, наповнені, однак доходу не мають. Ви можете купити такий сайт, внести свою лепту, для появи доходу – і такий проект зросте в десятки разів ціною. Найшвидшим способом є додавання сайту в біржу посилань Gogetlinks. Хоч зараз ці сайти не так швидко розкуповують, як це було раніше, але тим не менш.
  • Сайти, що приносять прибуток. Тут потрібно буде знаходити сайти, які приносять мало прибутків не тому, що сайт поганий, а тому що людина не вміє монетизувати такий проект. Наприклад, сайт мобільного тематики монетизують виключно тизерами і контекстом – має мізерний дохід. Власник його тому-то і продає. Однак він не усвідомлює той факт, що ціна сайту – це всього лише місячна окупність. І купивши такий сайт за 200 доларів, Ви продасте іншому за 2000. Цей спосіб працює і буде працювати, так як власники сайтів дуже часто недооцінюють цінність проекту. Приміром, можуть продати сайт за 12-місячну окупність, а він насправді буде коштувати 24-місячної окупності. Проблема одна – багато таких «розумників» як і Ви. Тут потрібно бути спритним і вміти швидко аналізувати ситуацію на рахунок Вашої вигоди. Крім того, заздалегідь знайти «канали збуту», людей які інвестують в інтернет-проекти.
  • Сервіси. Багато стартапи пропадають через відсутність інвесторів, тому їх намагаються тоді збути максимально швидко. І якщо Ви натрапили на такий унікальний сервіс, впевнені, що знайдеться для нього гідний покупець, який заплатить більше – дійте.

Щоб максимально швидко збувати куплені сайти, я рекомендую шукати покупця ще до покупки сайту. Знайдете – купуйте і перепродавайте. Не знайшли? Навіщо тоді Вам цей вантаж?!

Це основний перелік тих пунктів, які можна легально купити і перепродати.

Що не можна перепродувати в Інтернеті:

  • Фотографії;
  • Курси;
  • Відео-матеріали;
  • Програмне забезпечення (якщо у Вас немає відповідного дозволу).

Ключи от квартиры и план дома

Крім усього іншого, сьогодні можна заробляти і на тенденціях. Що мається на увазі: в різний час, в Інтернеті були популярні різного роду інформаційні товари. У 2009-2010 роках був великий попит на списки так званих трастових сайтів, так як за допомогою них можна було підняти тіц. Тому люди самостійно збирали такі списки і влаштували розпродаж. Число покупок могло досягати декількох тисяч. У 2011-2012 році, була мода на жіночі сайти та сайти, що потрапили в партнерську систему Gogetlinks. Знову ж на перепродажу таких сайтів можна було заробити дуже багато грошей, так як були люди, які не розуміли цінності, і були люди, які навпаки усвідомлювали перспективу інвестування в подібні сайти.

Сьогодні тенденція така, що найкраще продається різноманітні курси, лідером у яких виступають курси по заробітку в Інтернеті. Відомі інфо-бізнесмени, з таких товарів заробляють 1-3 мільйони рублів, менше ніж за рік (за сезон). Тому якщо у Вас є чим поділитися зі світом – дерзайте! Але і не гидуйте покупкою таких курсів, вони є відмінним джерелом знань, здатних Вас збагатити, нехай не так швидко, але зате дадуть Вам стабільний щомісячний дохід.

Удачі в інтернет-заробіток на квартиру!