Як збільшити відвідуваність сайту

4

Кожен початківець веб-майстер замислюється над збільшенням відвідуваності, але в інтернеті мало корисної інформації на таку актуальну тему. Найпоширеніше рішення в даній ситуації – SEO оптимізація, чи можна зайнятися постінгом на різних форумах і тимчасово підвищити відвідуваність сайту. Але якщо подивитися з практичної точки зору – все це відніме у вас чимало коштів і часу, а при неправильному підході можна знищити сайт і скинути його з позицій в пошукових системах. У даній статті ми розповімо вам про те, як підвищити відвідуваність сайту або блогу з того моменту, як ви запустили його в мережі інтернет. Ми розповімо лише про «білому» просуванні сайту, а саме просування буде займати менше двох годин на день. Ви зможете створити базу відвідувачів, яка нікуди від вас не втече.

Як збільшити відвідуваність сайту безкоштовно

Якщо ви будете дотримуватися всі вимоги із статті, ви досягнете просування по низькочастотних запитах. Вкладати гроші не доведеться, можна додатися відвідуваності безкоштовно, але доведеться займатися нудною й рутинною роботою.

1. Оцінка фрагменту і заголовка сайту

На одному з моїх сайтів чомусь не з того не з сього підвищилася відвідуваність в два рази, зазвичай було 200 відвідувачів, але раптом кількість перевищила 400 людей на день. Як з’ясувалося, всі відвідування здійснені через одну і ту ж посилання, яка була в статті, і вивела статтю на шосту позицію в пошуковику. Дивно, що якась фраза з трьох слів так підвищила відвідуваність, але як з’ясувалося пізніше – конкуренти написали дуже невдалі title і фрагменти для своїх сайтів, а тому я перевершив їх у пошуку. Візьміть всі свої ключі і грамотно розподіліть їх, якщо все пройде успішно – ви збільшите відвідуваність абсолютно безкоштовно. Звичайно, ви не подужаєте занадто багато ключів, але можна засунути середньочастотні запити і найпопулярніші низькочастотні, в такому випадку все пройде успішно.

2. Перелінковка

У кращому випадку ви перелинкуете всі записи відразу ж, як додасте їх на сайт. Але частіше виходить, що вебмастер встановлює кілька посилань на попередні теми, як тільки додає нові. Ефект від цього є, але чому б не посилити його? Можна подивитися на старі теми і статті, а потім додати посилання в нові. Від такої лінкування ви отримаєте хороший ефект, але доведеться багато працювати і довго шукати посилання і відповідні теми. Але пам’ятайте, що досконалість будується з дрібниць, а в нашому ділі кожна дрібниця впливає на відвідуваність і результативність сайту.Как увеличить посещаемость сайта бесплатно

3. Оптимізація зображень

Буде краще, якщо ви прописуйте кожен атрибут тега img, коли публікуєте матеріал. Але більшість вебмайстрів роблять все, абияк, даремно. Це покращує оптимізацію сторінки і робить її цілісною, до того ж збільшується трафік і відвідуваність. Також ви можете зайвий раз вписати ключові слова, що також буде відмінним плюсом.

4. Дизайн сайту

Якщо на вашому сайті ціла купа неприємних банерів і зайвої реклами, а дизайн залишає бажати кращого – ви втратите відвідувачів, і навіть унікальний контент вас не врятує. Пограйте з колірною гамою, найміть нового дизайнера і переробіть дизайн цілком, якщо він дійсно вийшов не дуже вдало. Це помітно підвищить відвідуваність.Как поднять посещаемость сайта

5. Анонсування постів

Якщо ви будете робити анонси нових тем і статей свого сайту на інших ресурсах, нехай навіть в соціальних мережах – це збільшить трафік, але тимчасово. Все буде залежати від успішності матеріалу, якщо він зачепить користувача – він залишиться надовго. Користувачі можуть підписатися на новини і коментувати ваші статті, але тут потрібен професійний копірайтер і дійсно цікавий матеріал, ви повинні показати, що ваш ресурс відрізняється від інших.

6. Публікація цікавих статей

Якщо ви хочете збільшити відвідуваність сайту, розкажіть своїм відвідувачам про відвідуваності сайту. Нічого складного тут немає, ви вставляєте ключі про відвідуваність і розповідайте про неї, а зацікавлені вебмастера знаходять вас в Google і тим самим підвищують відвідуваність. Зараз ви читаєте цю статтю з-за того, що зацікавлені у просуванні свого сайту, а можливо ви постійний читач нашого ресурсу і вам цікаво, як просунути свій проект, якщо такий вже є або планується. Якщо ви напишіть захоплюючу статтю і опублікуєте свій власний досвід про збільшення відвідуваності, і всі проблеми, які виникли під час роботи – ви значно збільшите відвідуваність, а відвідувачі гідно оцінять вашу статтю. Не забувайте про ключових запитах, ви повинні вставити побільше ключів і залучити відвідувачів на сайт.Как увеличить трафик

7. Обмін посиланнями

Спробуйте обмінятися посиланнями на цікаві статті в розділі ” друзі сайту, це збільшить відвідуваність, причому дуже істотно. Ви можете обмінятися цікавою інформацією, скинути посилання на свіжий матеріал зі свого сайту, і так далі. Люди це помітять і перейдуть за посиланням, а велика кількість посилань, що ведуть на ваш сайт – це гарантоване підвищення відвідуваності.

8. Зовнішня пошукова оптимізація

Купуйте посилання на свій ресурс з ключовим словами, і ви будете вражені результатом. Але пам’ятайте, що зовнішня оптимізація – окремий розділ, і ви йому повинні приділити багато уваги. То про що ми говорили в пункті про обмін посиланнями, також відноситься до зовнішньої оптимізації, не нехтуйте їй і ви досягнете результатів.

9. Зворотний зв’язок

Багато вебмастера припускаються помилки, коли ігнорують відвідувачів і не відповідають на питання, які пишуть не тільки на пошту, але і в коментарях. Якщо ви будете відповідати на всі повідомлення, ви зацікавите відвідувача, і він повернеться до вас з гарантією 99%, але як створити грамотну зворотний зв’язок? Нічого складного, виділіть пошту для свого сайту і не використовуйте Skype і ICQ для технічної підтримки, ви не зможете нормально відповідати на всі питання, якщо скористайтеся даними програмами.Как увеличить трафик на сайт

10. МаркетГид

MarketGid.com – величезний портал з неймовірно високою відвідуваністю. Скористатися ви можете їм на певному етапі, наприклад, якщо ваш блог відвідують тисячі і більше осіб за добу, або якщо ваш блог є розважальним і цікавим. Тут така ж задумка, як у плагіна get2sleep, просто додайте на свій сайт маленький інформер (картинки, які ведуть на інші веб-сайти). Всі сайти, які ви викладаєте посилання посилаються у відповідь, а це значить, що без особливих зусиль ви значно підвищуєте відвідуваність свого сайту.

11. Коментуйте чужі блоги

Відмінний спосіб просування власного сайту або блогу – коментування записів у конкурентів за схожою тематикою. Наприклад, якщо ви коментуєте запису в чужому блозі з високою відвідуваністю, і залишаєте посилання на свій ресурс, багато відвідувачів обов’язково перейдуть по посиланню і захочуть побачити, про що ви ведете мову у власному блозі. Але пам’ятайте, що необхідно коментувати лише найпопулярніші блоги через їх високої відвідуваності, я думаю, що ви знайомі з головними своїми конкурентами, чия відвідуваність дуже висока. Цим прийомом користується більшість вебмайстрів, це абсолютно безкоштовно і не шкодить вашому проекту, але чомусь багато ігнорують подібний вид розкрутки. Запам’ятайте простий принцип: чим простіше – тим ефективніше.Как увеличить посещаемость блога

Удачі!