Як зняти гроші з Webmoney

6

На певному етапі роботи в Інтернеті, виникає питання: як зняти гроші з Webmoney. Сьогодні я хочу розповісти вам про те, якими способами в Росії і в Україні можна перевести в готівку свої доходи знаходяться в системі Webmoney.

Виведення грошей Webmoney

Як варіант, вивести свої гроші з електронного гаманця можна шляхом здійснення платіжних операцій. Наприклад, ви можете зробити будь-яку покупку в Інтернет-магазині. Абсолютна більшість Інтернет-магазинів приймає до оплати електронні гроші даної платіжної системи. Крім того, за допомогою Webmoney ви можете оплатити комунальні платежі, оплатити доступ в Інтернет, телебачення та мобільний зв’язок. Це стосується одного з можливих варіантів переведення в готівку грошей з Webmoney. Тепер давайте розглянемо те, як отримати Вебмані, вивівши їх на карту.

Як вивести Вебмані на мапу

Для того, щоб вивести WMR або WMU на карту банку, вам необхідно відкрити рахунок в банку і оформити карту.

Як вибрати банк для виводу Webmoney

При виборі банку, за допомогою якого хочете переводити у готівку електронні гроші, обов’язково дізнайтеся який відсоток комісії він бере за виведення коштів із картки, і скільки процес виведення буде займати за часом. Деякі банки стягують відсоток комісії виключно з суми, що виводиться, найоптимальнішим варіантом є комісія в розмірі 1%. Є і ті банки, які крім відсотки за обготівковану суму, стягують фіксовану плату за кожну операцію, що є невигідним. Щодо часу, то деякі банки виводять гроші від кількох хвилин до кількох годин, але є й ті, які виводять протягом доби і більше. Таким чином робимо висновок, що нам потрібен банк, який буде стягувати тільки комісію в розмірі 1% від суми, що виводиться і вся процедура переведення в готівку (з моменту сплачення рахунку на висновок до надходження грошей на карту) займатиме не більше доби. Також врахуйте, що сама система Вебмані за висновок стягує 0,8% від суми, що виводиться.

Як перевести в готівку Вебмані в Росії

На сьогоднішній день найпопулярнішими банками в Росії, які виводять Webmoney, є Ощадбанк, Альфа-Банк, ВТБ24, Промсвязьбанк та БанкМосквы. Щоб правильно вибрати банк, заходимо на офіційний сайт кожного банку, де буде докладно описана процедура і комісія виведення грошей з Вебмані на платіжну картку банку. Також рекомендуємо почитати різні форуми, де користувачі діляться актуальною інформацією по даному питанню. Про те, з якими банками співпрацює Webmoney, ви можете дізнатися на сторінці banks.webmoney.ru.

Вывод денег из Вебмани

Як перевести в готівку Вебмані в Україні

На території України вивести Webmoney можна через наступні банки: Альфа-Банк, Райффайзен Банк Аваль, Ощадбанк, ОПТБанк, але самими найкращими банками є БМ Банк і ПриватБанк. Через БМ Банк виведення грошових коштів відбувається миттєво. За зняття готівки в банкоматах банку і в тих, які входять в систему Атмосфера – комісія не нараховується. Якщо ж ви будете знімати гроші з карти даного банку в інших банкоматах, то комісія буде складати 1% від суми, що знімається + 4 гривні. Детальніше про даному способі виведення викладено тут: webmoney.ua/withdrawfunds/wmu2card. Другий спосіб: виводити кошти через ПриватБанк. Для цього в найближчому відділенні банку оформіть спеціальну карту, ПриватБанк Універсальна (Миттєва) (Electron, Maestro) або ПриватБанк Visa Classic. Що стосується процедури переведення в готівку, то ви платите 0,8% за виведення з Webmoney і 1% за зняття грошей в банкоматі. Детальніше про інших банківських платіжних картах в Україні, з допомогою яких можна перевести в готівку Webmoney в Україні, ви можете дізнатися тут: webmoney.ua/withdrawfunds/cards.html.

Універсальний спосіб вивести Webmoney

Якщо ви хочете швидко і з найменшою комісією вивести гроші з Вебмані, то скористайтеся послугами спеціальних обмінників. Процедура наступна: ви заходите на сайт обмінника, перераховуєте їм свої WM* і вони, вирахувавши з даної суми комісію, переводять гроші прямо на вашу карту. Дуже зручний спосіб: миттєвий переклад та низький відсоток комісії, але всі такі обмінники не є офіційними і тому ви дієте на свій ризик.

Як перевести в готівку гроші з Webmoney

Заходимо в свій Webmoney аккаунт і переходимо в банкінг, як зазначено на скріншоті:

Как обналичить деньги с webmoney Потім, у бічному меню вибираєте той гаманець, валюту якого збираєтеся виводити. Після цього, слідуючи підказкам системи, вам необхідно буде прикріпити свою банківську картку у банкінгу. Щоб це зробити, введіть свої паспортні дані які повинні відповідати тим, які ви вводили при отриманні формального атестата, далі вам потрібно ввести номер картки та реквізити банку. Потім ви чекаєте коли дані будуть верифіковані, про що ви будете проінформовані. Коли з банкінгом питання вирішене — можна робити висновок засобів. Процедура виведення відбувається наступним чином: ви переходите в банкінг, вибираєте в меню опцію виводу і потім виберіть бажану карту на яку буде проводитися висновок, вводите суму яку хочете вивести і чекаєте, коли до вас на рахунок надійде чек на оплату перекладу. Після того як переклад оплачений, представники банку перевіряють дану операцію і відправляють гроші в банк.