Який сайт краще зробити?

3

Читаючи мій блог, багато навчилися створювати сайти на WordPress на localhost. Також я писав про те, як створений перенести сайт на хостинг. Цього матеріалу вистачить щоб створити свій сайт на движку WordPress. Але перед створенням сайту можуть з’являтися питання, «а який сайт краще зробити?» або «який тематики зробити сайт?» Щоб відповісти на ці запитання, насамперед потрібно відповісти на запитання «Навіщо мені сайт?».

Варіантів відповіді на це питання може бути кілька, але суть у них буде розділяться на такі пункти:

1) «Мені потрібен сайт для заробітку! Тобто, я хочу сам створити сайт, який в майбутньому буде приносити гроші. Це може бути сайт, який приносить прибуток від партнерських програм небудь сайт, з допомогою якого я буду продавати свої послуги або товари»

2) «Це буде сайт для справи! Наприклад, я хочу створити свій сайт для того, щоб писати в нього свої думки, ділиться з людьми цікавими зауваженнями і статтями. Або у мене є команда гравців в одній грі онлайн і нам потрібен свій сайт команди чи я хочу створити свій особистий блог, на якому буду писати про своє життя і діяльності, або сайт класу в школі, технікуму і так далі..»

3) Сайт для продажу чи сайти на замовлення. Хочу навчитися робити сайти і робити їх на продаж чи під замовлення. Дуже багато заробляють тим, що створюють сайти з метою їх продажу.»

В принципі, ось і всі цілі створення сайтів. Природно, тематика і зміст сайту може бути різна для кожного з цих пунктів. Але якою б тематики ви не створили сайт, його завжди можна монетизувати (заробити на ньому) чи продати.

Замовити прості сайти за низькою ціною.

На яку тему зробити сайт?

Краще всього створювати сайти тієї тематики, яка вам ближче всього. Наприклад, ви затятий шанувальник гри Lineage. Ви створюєте сайт або блог про цій грі, де діліться секретами, розповідаєте, як грати або як ви граєте. Спілкуєтеся з іншими відвідувачами, які також зацікавлені в цій темі. Або ви фанат футбольної команди Арсенал. Ви створюєте сайт, на якому пишете про ігри улюбленої команди, новини клубу, обговорюєте проблеми і все, що стосується Арсеналу.

Це зрозуміло. Але що робити, якщо начебто і особливих захоплень немає. Який тоді тематики створювати сайт? Тоді краще вибрати грошову тематику або комерційну тематику. Це такі тематики, як: будівництво, нерухомість, бізнес, фінанси, авто, медицина, фарма, адалт, також досить прибуткові сайти з тематикою для жінок.

Не забувайте, що створюючи сайт тієї чи іншої тематики, вам доведеться довго і наполегливо працювати над цим сайтом, щоб він став успішним і приносив гроші. Легких грошей не буває! Потрібно буде витратити не одну годину, щоб написати унікальні статті на сайт (або на крайній випадок зробити рерайт інших статей). Детальніше про це читайте у статті про наповнення сайту контентом.

Якщо писати самому не хочеться, то потрібно буде витратити не мало грошей на покупку контенту. По суті, заробіток на сайтах – це бізнес. А щоб бізнес був успішним потрібно правильно вкласти в нього час і гроші.

Ось ніби все думки. Ми ще не раз повернемося до питання про те, які сайти робити для заробітку і як. Поки раджу попрактикуватися, купити домен, дешевий хостинг і зробити простенький сайтик з вашою улюбленою темою.

P. S: цей блог я створював слідуючи другого пункту, але не забував, що він буде приносити прибуток у майбутньому. Звідси висновок: робіть сайт тієї тематики, яка вам ближче і цікавіше. Тоді сайт вийде більш успішним і його можна буде використовувати для будь-яких цілей, хоч продати, хоч заробити на ньому.

Обмін посиланнями:

Персональний блог Sk8er’а.