З чого почати заробляти в інтернеті?

5

Коли я тільки хотів створити цей блог, продумував структуру і те, про що буду писати, я задумав зробити так, щоб новачки, які намагаються заробити в інтернеті, знайшли тут багато корисної інформації. Якщо подивитися на те, чим частіше займаються новачки для заробітку в інтернеті, стає зрозуміло від чого багато хто не вірить, що інтернет взагалі можна заробити грошей.

Кліки, поштові спонсори, різні букси, серфінг, платні реєстрації, різні mlm і те інше — ось чим найчастіше починають цікавитися новачки. Якщо ви не стикалися з цими способами заробітку, то я вам скажу, що це дурниця. Не варто витрачати свій час на все це. Багато з тих, хто пробував себе в цій рутині здався і пішов з манимейкинга, так нічого і не заробивши. Багато закидають і йдуть у більш вигідні ніші. Створюють свої сайти, працюють з партнерськими програмами або займаються фрілансом.

У цій статті я хотів написати про те, чим же зайнятися новачку, щоб заробити трохи грошей. Грошей, яких вистачить на хостинг і домен для свого сайту або грошей, щоб оплатити інтернет.

Отже, ви новачок в заробітку, а це означає, що ви майже нічого не вмієте. Насамперед, вам потрібно запам’ятати три прості правила:

Перше правило: Нікому не вірте.
Це дійсно так. В інтернеті повним-повнісінько людей, які хочуть обдурити вас заради вигоди. Перш ніж щось робити, гарненько продумайте все.

Друге правило: Цінуєте свій час.
Якщо ви хочете сидіти і годинами виконувати рутинну роботу за пару центів – вибачте, але ви хвора людина. Знайте ціну своєму часу і не погоджуйтеся на роботу, яка не коштує тих грошей, які за неї пропонують.

Третє правило: Не лінуйтеся і не бійтеся труднощів.
Тут все зрозуміло. Як говориться у відомому прислів’ї «Без труда нема плода і рибку зі ставка». Халяви в інтернеті немає. Щоб добре заробляти потрібно багато і правильно працювати, придумувати і пробувати щось нове.

Тепер розберемо один із способів як заробити новачкові в інтернеті…
Всі ми вміємо придумувати щось і писати. У школі ми навчилися писати твори або переписувати їх у своїх друзів, переробляючи і перефразовуючи їх слова в тексті. Саме ця навичка може стати в нагоді в інтернеті. Тут можна знайти багато сайтів, на яких можна заробити на написання контенту (статей, коментарів, повідомлень на форумах і ін)

Одна з таких бірж – Адвего.
Адвего — це сайт, на якому замовники знаходять виконавців для виконання будь-яких робіт над текстом, таких як: написання статей (копірайтинг), рерайт новин (редагування тексту) або наповнення форумів. В системі зареєстровані десятки тисяч авторів, які щомісяця виконують понад 150 тисяч робіт.

Тут все просто. Щоб почати працювати потрібно зареєструватися. І почати пошук роботи. Якщо з написанням статей у вас проблеми, то можна почати з рерайта. Суть рерайта проста. Вам дають текст, ви переписуєте його іншими словами або фразами. (щось на зразок переказу). Також можна за гроші наповнювати форуми постами або писати коментарі.

Саме з цього я і раджу почати новачкові. Цей спосіб хороший тим, що, по-перше, працівник отримує досвід, який йому придатися – досвід написання/редагування статей. По-друге, результат роботи буде видно відразу, і вас ніхто не обдурить. Мінімальна сума до виплати 5$, а це значить, що виконавши кілька завдань ви зможете вивести їх на ваш гаманець WebMoney.

Також можна знайти підробіток на форумах, але не забувати про тих, правила, які я написав вище. З біржою все ж працювати надійніше. Ще можете звернутися до мене. Я підкажу, що та як. Іноді сам можу підкинути якусь роботу. Також можете створити свій блог і почати заробляти на ньому. Про те, як це зробити — читайте тут.