За роботу

3

Всім привіт! Давно не писав в блог, навіть не заходив до нього й не дивився коменти. Зараз зайшов в адмінку і бачу, що очікує модерації 246 коментів… Зараз буду читати, модерувати і відповідати. Літо було (зараз вже осінь) і працювати зовсім не хотілося (не те що працювати, навіть за компом сидіти). Тепер треба повертатися на роботу і йти до своїх цілей. Загалом беруся за роботу.

Що я зараз роблю?
По-перше, організував справи так, що частина моїх сайтів наповнюється копірайтерами і рерайтерами. Я займаюся лише їх просуванням – купую посилання і обмінююся постовими. В основному це білі сайти для людей, які заробляють на контекстній рекламі (Adsense) і продажу вічних посилань в ГГЛ. Посилання на ці сайти купую там же в ГГЛ і в Блогуні.

По-друге, експериментую з дорвеями. Придумав одну схему, як робити нормальні дори. Ось подивимося, як вони будуть триматися у видачі та взагалі проіндексує..

З сателітами поки пауза. Що часу на них немає=) Дохід на ГС вже близько 23 рублів. Це з 2х сайтів — один з тиц 0, другий з тИЦ 10. Є ще кілька сайтів, які я готував для сапи, але от зараз думаю, може бути, ці сайти перероблю в підлозі-СДЛ і запихаю їх в ГГЛ для продажу посилань. Подивимося, в загальному.
Писати статті в блог буду рідко. Підписуйтесь на RSS, щоб знати, коли я щось написав. Спасибі, що читаєте мої статті!

Для тих, хто шукає портативні GPS навігатори, раджу купувати навігатори garmin nuvi. Ну хоча, навігатори mio і garmin теж хороші.