Заробіток на файлообмінниках

4

Доброго часу доби всім бажаючим заробити в інтернеті і всім, хто вже заробляє. В найближчому майбутньому я планую частіше писати цей блог на різні теми, що стосуються заробітку, створення і просування сайтів…

В цьому пості буде детально розказано про те, як заробити на файлообмінниках, приблизні розрахунки того, скільки можна заробити на файлообмінниках, як заробляти на файлообмінниках більше, якою програмою користуватися, загалом постараюся розповісти всі секрети заробітку на файлообмінниках :).

Однак для новачків для початку потрібно сказати, що таке файлообмінник і для чого він потрібен. Файлообмінник — це спеціальний сервіс – сайт, на якому будь-який бажаючий може завантажити будь-який файл. Він може просто зберігати його там або дати одному посилання для скачування. Але крім цього він може і заробити непогані гроші на закачаному файлі.

Ось коротка схема як заробити на файлообмінниках (далі – детальніше):
1. Закачати затребуваний файл на файлообмінник.
2. Поширювати посилання на свій файл.
3. Чекати поки файл скачають потрібну кількість людей.
4. Отримати гроші.

Заработок на файлообменниках

Здається просто? Насправді так і є, хоча є і свої нюанси і секрети.

Швидше за все, у Вас виникло питання: «Навіщо файлообмінник буде платити мені? Хіба це не лохотрон?». Якщо такого питання у Вас не виникло — це дуже погано, значить, Вас ще не кидали в інтернеті або ви не читали статтю «Лохотрони в інтернеті«.

Відповідь на питання: Якщо сервіс дійсно готовий платити нам гроші, значить, на скачуванні наших файлів він запрацює ще більше. Це дійсно так. На чому заробляють файлообмінники? — На переглядах відвідувачами реклами при скачуванні і на покупках користувачами gold-акаунтів.

З цим розібралися. Далі буде детальна схема заробітку на файлообмінниках:

Для початку потрібно знайти файл, який захочуть завантажити користувачі, багато користувачів! Чим більше буде завантажень, тим більше грошей ви одержите.
Формат файлу може бути будь-який: це може бути новий фільм, пісня, нова версія програми, кряк або патч до старої, книги, порно, смішні ролики і багато іншого.

З усіх файлів можна виділити ті, які потрібно встигнути викласти дуже швидко. До них можна віднести свіжі фільми, пісні, програми… Ключове слово тут – «свіжі». Зрозуміло, що фільм, який вийшов вчора, хочуть завантажити більше людей, ніж класику. Це означає, що такий фільм принесе Вам багато грошей, АЛЕ його потрібно встигнути закачати, поки цього не зробили інші. В іншому випадку ви пропустите основну хвилю скачок.

Де взяти файл? Якщо на вашому комп’ютері якимось чином нічого цікавого не знайшлося, то можна завантажити потрібний файл з того ж самого файлообмінника або торентів, а потім завантажити його знову.

1. Файл вже готовий. Пора заливати його. Тепер постає нове питання: куди заливати? Файлообмінників дуже багато, але найбільш популярних і перевірених кілька. Ось найпоширеніші файлообмінники для заробітку, на яких можна зрубати не мало грошей при вірному підході:

— Depositfiles – найбільш популярний сервіс як серед завантажують, так і серед заробляють. Платить від 2$ до 10$ за 1000 скачувань в залежності від розміру файлу. Мінімальний розмір – 1Mb. Depositfiles часто проводить різні акції для тих, хто на ньому заробляє. Платить за скачування з великої кількості країн Росія, США і значна частина Європи. Мінімальна сума до виплати $10.

— Letitbit – платить 5-15$ за 1000 скачок в залежності від якості відвідувачів. Мінімальна сума виплати на Webmoney $5. Оплачуються файли, розмір яких перевищує 5 Мегабайт.

— Sms-files – це платний файлообмінник. Платний він для завантажують. Вам же за 1000 скачали платний файл прийде до 80 000 рублів. Також платять 200 рублів за 1000 безкоштовних завантажень. Мінімум до виплати немає! Плюс до всього, щотижневі виплати. Якщо ви заробите 1 цент, то можете вивести його на гаманець :).

— Vip-file – теж платний файлхостинг. Обіцяє 52500$ за 1000 скачувань. Мінімальний розмір файлу -1 Mb. Мінімум на виведення грошей — 5$.

— UploadBox — оплачує $20 за 1000 унікальних скачувань файлу. Мінімальна сума виплати — 20$. Все геніальне просто.

— Uploading — платять до $20 за 1000 унікальних скачувань (залежно від країни). Мінімум до виплати — $30.

2. Файл закачано. Пора поширювати посилання на нього. Де це робити? Якщо у вас є відвідуваний сайт, можна розміщувати посилання на скачування файлів на ньому. Але більший вихлоп прибутку вийде використовуючи чужі новинні сайти і форуми.

Новинні сайти дозволяють вам після реєстрації розмістити анонс файлу: опис, скріншоти і посилання на скачування. На що слід звертати увагу, так це на правила новинного сайту. Ваш опис має відповідати їм, інакше новину видалять, вас забанять, а праці не окупляться. Я думаю, що 20-30 новинних сайтів цілком достатньо для одного файлу і краще працювати в напрямку збільшення кількості файлів. Найкраще завести у себе місце для нотаток в будь-якому вигляді і записувати там, скільки скачок дав той чи інший новинний файл. Це допоможе викреслити з вашого списку непродуктивні ресурси та не витрачати на них час.

Форуми. Більше всього цей спосіб підходить для свіжих файлів. Потрібно ввести в пошук «завантажити file_name» або «де скачати file_name» і знайти в пошуковій видачі форуми. Буде дуже здорово, якщо ви встигнете першим дати відповідь на форумі і розмістіть там свої посилання. Якщо цей форум буде на перших позиціях за запитом «завантажити file_name», то можливо ваш файл скачають досить багато людей і при цьому дуже швидко.

3. Де анонсувати файл визначилися. Далі питання: як анонсувати?
В анонсі обов’язково повинно бути докладний опис файлу, його технічні характеристики, скріншоти, ну і звичайно ваші посилання. Анонс повинен бути красиво відформатований, повинен притягувати очі користувача до себе. Як це зробити – вирішувати вам. Посилань обов’язково треба дещо (на різні файлообмінники). При цьому варто розуміти на який файл потрібно давати посилання з безкоштовною скачкою, а на який з платною. І природно безкоштовна і платна посилання поруч будуть виглядати, щонайменше, нерозумно. Краще всього заздалегідь підготувати опис до файлу і потім просто вставляти туди, куди потрібно.

4. Ну власне все. Файл скачують раз за разом і ось вже скоро буде перша виплата.

Думаєте потрібно чекати грошей? Немає. Потрібно закачувати файл і поширювати посилання на нього. Справа в тому, що перші виплати можуть змусити себе довго чекати. І якщо через місяць ви отримаєте всього 10$ це буде не той заробіток на файлообмінниках про який ви мріяли. А ось якщо 10$ за кожен із сотні викладених вами файлів..? Загалом, у Вас є вибір не довіряти сервісу і чекати першої виплати, щоб почати працювати на повну силу або не втрачати даремно часу, тим більше заробіток на файлообмінниках, як спосіб збагачення вже перевірений.

Підвищуємо ефективність з Addnews

Звичайно, з часом набридне працювати руками і витрачати купу цього самого часу. Тоді на допомогу і прийде програма для додавання новин на сайти. Таких програм кілька і не можна відразу сказати, яка з них краще, але зараз все ж пораджу, Addnews.

Addnews додає новини на сайти, построенныее на движку DLE (що таке движок сайту?), в автоматичному режимі. Ці сайти програма бере в своїй базі. У стандартну комплектацію Addnews входить база з приблизно 4500 сайтами. Базу побільше або більш якісні потрібно буде купувати окремо. Ах да.. сама Addnews — платна і коштує 15$ (разом з основою). Витрачати гроші або працювати вручну — вирішувати вам. Деякі вибирають використання безкоштовних аналогів, але платна версія на те і платна, тому що вона краще ;) Також деякі шукають де завантажити зламану програму безкоштовно, я сам не шукав, але думаю знайти можна, якщо постаратися.

Стандартна база з 4500 сайтами може вас не порадувати. Частина сайтів не буде доступно, на частині буде заборонена реєстрація, у частині випадків Addnews не зможе зробити свою справу. Однак і решти сайтів цілком вистачить. Шкода, що немає можливості всім ком’юніті юзерів Addnews’а модерувати базу. При бажанні можна придбати додаткові бази — розширена на 10 000 сайтів за 20$ і база ТОП-сайтів за 45$. Ціни вже звичайно не такі приємні, як ціна на початкову комплектацію, але і купувати доповнення вас ніхто не змушує. У всякому разі, відразу. Можна купити ці бази з зароблених грошей. Впевнений, що база ТОП-сайтів буде відмінної якості, в порівнянні зі стандартною.

Як вже написано, на частині сайтів Addnews не зможе зареєструватися. Частіше за все це буде відбуватися за каптчі, тому краще прикупити засіб і від неї. Наприклад, www.anti-captcha.com за 1$ за 1000 розпізнаних каптч.

Великим плюсом Addnews є багато інформації по використанню програми, в тому числі і відео-мінлива.

Скільки можна заробити на файлообмінниках?

Можна заробити кілька центів і кинути цю справу. Можна заробити трохи грошей на домен та хостинг і створити свій сайт. А можна заробляти по кілька сотень доларів на місяць. Наприклад, якщо подивитися Топ працівників в
vip-file, то побачимо, що дехто за тиждень отримує 600 — 700$ :

Топ работников vip-file

Але до такого результату потрібно дуже багато працювати і вивчити тему вздовж і впоперек, використовуючи різні секрети і тонкощі.

Ось і все про заробіток на файлообмінниках. Я дав вам лише малу частину інформації. Іншу інформацію про цьому виді роботи інтернет шукайте на форумах, сайтах та блогах.

Питання до читачів: А ви заробляєте на файлообмінниках? Якщо так, то скільки вдається отримувати грошей і багато часу витрачається на цю роботу? Діліться враженнями.

Джерело: Інтернет робота.