Заробляємо на сайті вітальному

5

Всім привіт. Трохи відвернемося від заробітку на продажі посилань. Хоч я і не проти цього виду заробітку, все ж вважаю, що заробляти на трафіку набагато вигідніше і стабільніше. Сьогодні я розповім вам про те, як можна заробляти на вітальних сайтах, а точніше на вітальному трафіку. Ідея, як можна заробляти гроші прийшла після знайомства з партнерською програмою Grattis.ru.

Гратіс – це партнерка з продажу голосових привітань з днем народження та інші свята. За допомогою неї можна ефективно монетизувати будь вітальний сайт або розважальний сайт, де є хоч якась частка вітального трафіку. Але рубати бабло можна і не маючи власного сайту. Наприклад, купуючи рекламу на чужих вітальних сайтах чи з допомогою реф.програми, але про це пізніше…

Високий дохід.

Поговоримо про те, скільки можна заробити. Сервіс віддає 70% від грошей, які витратив користувач на голосові поздоровлення. Ціну на смс ви вибираєте самі ($5 або $10). При 10ти баксовом варіанті ви будете отримувати до 150 рублів з смс. А смс будуть. Все тому що сервіс унікальний і дійсно цікавий користувачам. Тут їх чекає багато прикольних і веселих голосових привітань. Можете послухати приклади тут: pozhelau.ru. Я сам довго слухав і, якби було кому, то напевно, б відправив якесь привітання (особливо сподобалися повідомлення від Медведєва і Путіна).

Що особливо радує, після оплати послуг, клієнт отримує те, за що заплатив. Ніякого лохотрону.

Виплачує партнерка на Webmoney, кожен четвер. Мінімум для виплати – 20рублей. Що не може не радувати.

Ефективне промо

Тепер, давайте розглянемо партнерку зсередини. Для цього потрібно пройти просту реєстрацію. На даний момент партнерам доступно два види промо: Віджети і Готовий сайт.

Зарабатываем на поздравительном сайте

З віджетами все зрозуміло – їх можна вставити в будь-яку частину сайту. А ось про готовий сайт, розпишу детальніше. За допомогою цього промо можна легко інтегрувати наш сайт цілий готовий сервіс. Наприклад, можна створити розділ з поздоровленнями і вставити код промо. Ось так буде виглядати сервіс на нашому сайті:

Зарабатываем на поздравительном сайте

Щоб відвідувачі сайту відвідували сервіс, потрібно поставити посилання на розділ, але що ще краще і зручніше – це використання вітрин. Розробники Grattis постаралися і зробили для нас можливість використовувати і вбудовувати вітрини. Вітрина — посилання на розділи привітань.

Краще всього використовувати Готовий розділ сайту разом з вітринами. Тоді буде взагалі краса. У вас на сайті буде власний розділ з привітаннями, і відвідувач нікуди не йти – монетизуватися прямо у вас на сайті. А так як послуга йому обов’язково сподобається, є ймовірність, що він прийде за нею знову, а ви отримаєте 70% від того, що він оплатив.

Реф. програма

У Grattis можна заробляти за допомогою рефералів. З кожного рефая ви будете отримувати 30% від його доходу. Зараз, поки партнерка мало кому відома, саме час набирати рефералів, рекламуючи свою рефку на форумах і сайтах про заробіток.

Після реєстрації у вас буде особистий менеджер, якому можна буде задати питання. Як сказав мій консультант, під час свят у розділі «Промо» будуть доступні спеціальні тематичні віджети і промо-матеріали.

Розробники партнерки — компанія Interactive solutions. Сподіваюся, партнерка буде розвиватися і працювати, як і всі проекти компанії.

Всім удачі і великих доходів!